وومن سکرت | Women ' Secret

در حال نمایش 8 نتیجه

کالاهای موجود

وومن سیکرت

Women ‘ Secret برند طراحی لباس شنا، لباس زیر و زیور آلات زنانه ی اسپانیایی می باشد. که فعالیت خود را در این زمینه از سال ۱۹۹۳ و‌ در شهر مادرید شروع کرده است. عطریات این برند از سال ۲۰۰۸ و با الهام از برند کلوئه تولید و عرضه شده است.

 

محصولات وومن سیکرت | Women ' Secret

 

بهترین محصولات برند وومن سکرت؟

 

1. بادی اسپلش زنانه وومن سکرت مدل پرپل دریمز

این محصول در حجم 250 میلی‌لیتری تولید می‌شود و دارای یک در نیمه‌شفاف پلاستیکی است. در مجموع اگر می‌خواهید یک خوشبوکننده‌ی روزمره و همراه داشته باشید تا در هر زمان از روز خوشبو بمانید این محصول را به شما پیشنهاد می شود. این محصول ماندگاری خوبی داشته و مخصوص بانوان است.

 

2. بادی اسپلس زنانه وومن سکرت مدل پارادیس

بادی اسپلش وومن سکرت مدل پینک پارادایس حجم 250 میل دارای رایحه ای ملایم با عطری گلی میوه ای می باشد. این محصول انتخاب خانم های با سلیقه و مناسب برای تمام فصول و استفاده روزانه می باشد.

 

3. بادی اسپلش زنانه وومن سکرت مدل دیلی رومنس 

بادی اسپلش وومن سکرت مدل دیلی رومنس حجم 250 میل دارای رایحه ای معندل و ملایم می باشد. بادی میست دیلی رومنس وومن سکرت با رایحه ای از انواع توت ها و مشک مناسب بانوان خوش سلیقه می باشد. این محصول دارای ماندگاری بالا و مناسب برای استفاده در تمام فصول سال و همچنین استفاده روزانه می باشد.

 

4. بادی اسپلش زنانه وومن سکرت مدل اگزوتیک لاو

بادی اسپلش وومن سکرت مدل اگزوتیک لاو حجم ۲۵۰ میل دارای رایحه ای معندل و ملایم می باشد. بادی میست اگزوتیک لاو وومن سکرت دارای رایحه ای ملایم از میوه های آناناس و هلو و گل های یاس و رز می باشد. این محصول ماندگاری بسیار بالایی دارد و برای استفاده روزانه مناسب است.

 

5. بادی اسپلش زنانه وومن سکرت مدل تروپیکال دریم

بادی اسپلش وومن سکرت مدل تروپیکال حجم 250 میل دارای رایحه ای ملایم می باشد. بادی میست تراپیکال دریم وومن سکرت دارای رایحه های نارگیل، انبه، یاس و پرتقال می باشد. این محصول برای تموم فصول سال قابل استفاده می باشد. همچنین انتخاب مناسبی برای استفاده روزانه بانوان خوش سلیقه می باشد.

 

وومن سکرت | Women ' Secret

 

برند وومن سکرت ساخت کجاست؟

وومن سکرت برند طراحی لباس شنا، لباس زیر و زیور آلات زنانه ی اسپانیایی می باشد.

 

برند  Women ‘ Secret متعلق به کیست؟

این برند متعلق به گروه کورتوفیل، پنجمین شرکت قوی نساجی در اروپا است.

 

ویژگی اصلی بادی اسپلش های برند  وومن سکرت چیست؟

ماندگاری خوب

مناسب برای استفاده روزانه

 

 

 

 

اطلاعات بیشتر ...