اربن کر | Urban Care

نمایش 1–30 از 56 نتیجه

کالاهای موجود

اوربان کر

Urban Care یک برند ترک می باشد و فعالیت خود را از سال 2012 آغاز کرده است. این برند که بر پایه دانش اروپایی محصولات مراقبتی تولید می‌نماید، اکثر محصولاتش بر پایه گیاهی می باشند و بسته بندی های بسیار جذابی دارند. به توضیح بهتر اربن کر جهت تامین نیازهای مو و حفظ زیبایی و سلامتی آن، محصولاتی با کیفیت که برگرفته از عصاره های گیاهی و وگان بوده  را طراحی و تولید کرده است.

اوربان کر | Urban Care

بهترین محصولات اوربان کر؟

1. اسکراب سر ضد ریزش بیوتین و کافئین اوربن

اسکراب سر ضد ریزش بیوتین و کافئین با برخوداری از کریستالهای نمک دریا و کراتین موجب تقویت ریشه ی مو شده و ریزش مو را کاهش می دهد و با تحریک فولیکولهای مو موجب افزایش خون رسانی و  افزایش رشد مو می گردد. همچنین مانند یک لایه بردار عمل کرده و کف سر را عمیقا از آلودگی ها و سلولهای مرده پاکسازی می نماید.سری محصولات حاوی بیوتین و کافئین اربن کر به صورت تخصصی ضد ریزش، تقویت کننده مو و برای کمک به رشد مو هستند.

2. شامپو ضد ریزش بیوتین و کراتین اربن کر

شامپوی ضد ریزش و رشد مو اربن کر حاوی بیوتین و کراتین است. مخصوصاً برای موهای مستعد ریزش و دارای ساختار ضعیف تولید شده است. فرمول مخصوص آن از رشد مجدد مو پشتیبانی کرده و به افزایش دوام موها کمک می کند. با اثر تقویت کننده از رشد سالم مو پشتیبانی می کند. به لطف گیاه کراتینه موجود در آن، به بازسازی مو کمک می کند و از محافظت، ترمیم و مقاومت در برابر سایش نیز برخوردار است . ضمنا حاوی پارابن و سیلیکون نیست. این شامپو برای استفاده روزانه مناسب است.

3. اسپری محافظ حرارت فر کننده اوربن 

به لطف اسپری موی محافظ حرارت اربن کر که از موها در برابر گرما تا 200 درجه محافظت می کند، می توانید ضمن محافظت از مو، سبک های ماندگار و خلاقانه مو ایجاد کنید. به لطف فرمول مخصوص آن که توسط کراتین کمپلکس و فیلتر UV تقویت شده است، به شما در تغذیه، محافظت و سبک سازی موهای آسیب دیده کمک می کند. بعد از استفاده از این اسپری موهایتان سنگین و یا چسبناک نمی شود. هم برای استفاده به عنوان محصول نهایی و هم قبل از عملیات حرارتی مانند اتو و سشوار مناسب است.

4. موس شیری صاف کننده مو اوربن کر

موس شیری صاف کننده مو اربن کر با بافت کف خامه ای فرموله شده حاوی پروتئین های شیر و 12 اسید آمینه ، مراقبت های لازم را به موها می بخشد و به صاف نگه داشتن موها تا 72 ساعت کمک می کند. بر روی ساختار کراتینه موهای آسیب دیده عمل می کند و با خاصیت مراقبت های ویژه موهای آسیب دیده را هدف قرار می دهد. هدف آن جلوگیری از شکستگی و ساییدگی مو پس از بیگودی های خشک کن و اتو است.

5. موس شیری ترمیم کننده مو اوربن کر

این موس برای موهای خشک و دارای موخوره و وز که آسیب دیده هستند کاربردی است. حاوی 12 نوع آمینه اسید است که به موهای آسیب دیده کمک می کند تا لطافت و درخشش از دست رفته خود را به دست آورند. با تأثیر بر بافت کراتینه مو، رطوبت طولانی مدت را ایجاد می کند. رایحه آن واقعاً مانند میلک شیک است و برای مدت طولانی در موهای شما باقی می ماند، بدون اینکه حجم موها کم شود، شانه زدن و لطافت آسان را ایجاد می کند. این موس هم قبل از سشوار کشیدن و هم بعد از آن قابل استفاده است و می توانید روی موهای خشک و یا مرطوب اعمال کنید.

محصولات اربن کر

برند Urban Care چه محصولاتی دارد؟

  • کرم مو
  • اسپری مو
  • موس مو
  • سرم مو
  • شامپو مو
  • شامپو خشک
  • اسکراب سر
  • روغن کف سر
  • نرم کننده

 

آیا اربن کر سولفات و پارابن ندارد؟

محصولات برند اربن کر فاقد سولفات و پارابن بوده و وگان می باشند.

 

محصولات اوربن کر تست حیوانی دارند؟

برخی برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی هستند که در زمان تولید محصول خود، آن را روی حیوانات تست می‌کنند. برند اربن کر جزء این برندها نبوده و محصولاتش فاقد تست حیوانی می باشند.

اطلاعات بیشتر ...