دبلیو سون | W7

در حال نمایش 5 نتیجه

کالاهای موجود

دبلیو سون

W7 یکی از برندهای محصولات آرایشی است که در سال 2008 کار خود را در لندن آغاز کرد. این برند مورد علاقه جوانان و افرادی است که به فشن و مد علاقمند هستند. برند دبلیو سون با شعار «امروز چه کسی خواهید بود؟» زنان جوان و پرشور را تشویق به داشتن جرأت و اعتماد به نفس برای حفظ استایل ویژه خود می کند.

 

محصولات دبلیو سون | W7

 

بهترین محصولات برند دبلیو سون؟

 

1. پالت سایه چشم سدیوسد دبلیو سون

الت سایه چشم سدیو سد دبلیو سون، حاوی 14 رنگ جذاب است که 7 رنگ آن مات و 7 رنگ دیگر براق و شاین دار هستند. این پالت دارای طیف وسیعی از رنگ هاست. از رنگ های کرم، طلایی، نقره ای، صورتی تا رنگ های اسموکی را شامل می شود.این پالت تن رنگی گرم و جذابی دارد. رنگ های پالت سایه چشم سدیوسد دبلیو سون قابلیت ترکیب بالایی داشته و رنگدانه های بسیار زیادی در خود دارند؛ به همین دلیل مقدار بسیار کمی از سایه های این پالت برای آرایشتان کافی خواهد بود.

 

2. پالت سایه چشم 24 گلد راش دبلیو سون

پالت سایه چشم 24 گلد راش دبلیو سون، حاوی 14 رنگ جذاب است که 7 رنگ آن مات و 7 رنگ دیگر براق و شاین دار هستند. این پالت تن رنگی گرم و جذابی دارد. رنگ های پالت سایه چشم سدیوسد دبلیو سون قابلیت ترکیب بالایی داشته و رنگدانه های بسیار زیادی در خود دارند؛ به همین دلیل مقدار بسیار کمی از سایه های این پالت برای آرایشتان کافی خواهد بود. پالت سایه چشم w7 برای داشتن آرایشی جذاب و چشمگیر، لازم و ضروری است.

 

3. پالت سایه چشم لایف ایز پیچ دبلیو سون

پالت سایه چشم لایف ایز پیچ دبلیو سون همانطور که از نامش پیداست، دارای رنگ هایی با تناژ هلویی و خوشرنگ است. این پالت دارای 12 رنگ با بافت مات و ترکیبی از رنگ هایی با تن هلویی و طبیعی است. پالت لایف ایز پیچ به آسانی با یکدیگر ترکیب شده و با میزان زیادی از رنگدانه های موجود در آن، جلوه ای یکدست و طبیعی روی پلک هایتان ایجاد می کند؛ جلوه ای طبیعی و زیبا که دیگران را جذب و شیفته شما خواهد کرد. رنگ های ملایم این پالت برای آرایش های روزانه بسیار مناسب هستند.

 

4. پالت سایه چشم داسک تیل داون دبلیو سون

پالت سایه چشم داسک تیل داون دبلیو سون، پالتی با 14 رنگ جذاب با تناژ رنگی بنفش است. رنگ هایی غلیظ و پررنگ که ترکیبی از رنگ هایی که از غروب آفتاب تا طلوع آن در آسمان می بینید. این پالت دارای 7 رنگ سایه مات مثل رنگ های نود، تناژ رنگی شنی و همینطور رنگ های تیره تر و روشن تر مثل قرمز و بنفش است. 7رنگ دیگر پالت، رنگ هایی براق و درخشان هستند که مکمل رنگ های مات آن به شمار می روند. رنگدانه های دبلیو سون فوق العاده زیاد و جذاب هستند.

 

5. پالت سایه چشم رومنسد دبلیو سون

این پالت سایه چشم دارای 14 رنگ مات و براق است. ترکیبی از رنگ هایی با تن هلویی و طبیعی که دارای ذره هایی صورتی و طلایی. پالت رومنسد به آسانی با یکدیگر ترکیب شده و با میزان زیادی از رنگدانه های موجود در آن، جلوه ای یکدست و طبیعی روی پلک هایتان ایجاد می کند؛ جلوه ای طبیعی و زیبا که دیگران را جذب و شیفته شما خواهد کرد. بافت سایه های دبلیو سون با یکدیگر متفاوتند و شامل سایه های متالیک و براق و همینطور سایه های کرمی و مات است.

 

دبلیو سون | W7

 

دبلیو سون چه محصولاتی دارد؟

این برند بیش از 100 محصول روانه بازار کرده که شامل پرایمر، کرم پودر، کانسیلر، پودر، رژگونه، کانتور، سایه چشم، خط چشم، ریمل، مداد ابرو، خط لب و رژلب است.

 

ویژگی منحصر به فرد برند W7؟

برند دبلیو سون نگاه تازه ای به رنگ بندی محصولات آرایشی دارد و در ساخت تمامی محصولاتش از ترکیب رنگ‌های فوق العاده جذاب استفاده می‌کند.

 

برای تست محصولات برند دبلیو سون از تست حیوانی استفاده شده است؟

خیر. همه محصولات برند دبلو سون ضد خشونت علیه حیوانات بوده و کرولتی فری هستند.

 

محصولات برند دبلیو سون وگان هستند؟

برای اینکه محصولات آرایشی به عنوان محصولات وگان تأیید شوند، مواد تشکیل دهنده آن ها نباید از حیوانات گرفته شده باشد. بنابراین باید گفت که همه محصولات این برند وگان نبوده و فقط مجموعه وگان از محصولات این برند است که کاملا وگان محسوب می شود.

اطلاعات بیشتر ...