وربنا | Verbena

در حال نمایش 25 نتیجه

کالاهای موجود

وربنا

Verbena تولید کننده انواع محصولات آرایش مو شامل اتوی مو و سشوار از کشور چین می باشد. محصولات این برند برای مصرف خانگی و حرفه ای به بازار عرضه شده است. محصولات وربنا در ایران دارای خدمات پس از فروش و نمایندگی‌های معتبر می‌باشد.

محصولات وربنا | Verbena

 

بهترین محصولات برند وربنا؟

 

1. ماشین اصلاح وربنا مدل VR-1825

ماشین اصلاح سر و صورت مدل VR-1825 وربنا بدون سیم نیز (زمانی که شارژ دستگاه کامل باشد) مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شارژ کم شد، می توانید دستگاه را با کابل مستقیما به دستگاه وصل کنید. فقط مطمئن شوید که دستگاه، هنگام شارژ شدن خاموش است. قبل از اولین استفاده از دستگاه، به مدت 3 تا 5 ساعت باید شارژ شود. این ماشین اصلاح دارای شانه های جانبی در 5 سایز مختلف 1/5 ، 3 ، 6 ، 10 ، 13 میلی متر می باشد. این ماشین موزن حرفه ای قابل شارژ که با سیم یا بدون سیم کار می کند.

 

2. موپیچ حرفه ای باریک وربنا مدل VR-6019

موپیچ حرفه ای باریک وربنا دارای روکش سرامیک می باشد. این محصول در 30 ثانیه به اوج حالت گرمایی خود می رسد. سیم محصول قابلیت چرخش 360 را داراست. قابل ذکر است که این محصول قابلیت تنظیم درجه حرارت دارد و بازه درجه حرارت آن بین 140 تا 220 درجه سانتی گراد می باشد. صفحه نمایش ال ای دی داشته و طول سیم اتومو 2.5 متر است.

 

3. ماشین اصلاح وربنا مدل VR-1822

ماشین اصلاح سر و صورت مدل VR-1822 وربنا بدون سیم نیز (زمانی که شارژ دستگاه کامل باشد) مورد استفاده قرار می گیرد. زمان شارژ دستگاه ۷۰ الی ۸۰ دقیقه و زمان بازدهی شارژ ۱۰۰ دقیقه می باشد. این دستگاه دارای ۳ شانه اضافی ۱/۵ ، ۴/۵ ، ۶ میلی متر می باشد. همچنین دارای موتور AC (جریان متناوب) با قدرت بالا می باشد. هنگامی که دستگاه روشن است یک صدای پیوسته و هماهنگی شنیده می شود که نشان دهنده کار کردن صحیح می باشد. تیغه های دستگاه را قبل از اولین کاربرد، روغن کاری کنید.

 

4. ماشین اصلاح وربنا مدل VR-1829

این ماشین در یک ساعت و نیم (۱/۵) شارژ شده و قابلیت استفاده بدون سیم را دارد و تا چهار ساعت میتوان از استفاده کردکلید توربو و دبل توربو (قدرت ۲ برابری و ۳ برابری موتور) نشان دهنده کیفیت و قدرت بالا این ماشین استدارا بودن کلید تنظیم تیغیه ی رو برای اصلاج در ۵ سایز، صفحه نمایش ال سی دی و ۱۲ شانه پلاستیکی از ویژگی های این ماشین اصلاح است. در کنار ماشین اصلاح وربنا یک پیش بند به عنوان هدیه نیز برای شما در نظر گرفته شده است.باتری بسیار قدرتمند لیتیومی و همچنین قابلیت استفاده به صورت شارژ و یا باتری و همچنین بسیار خوش دست بودن از ویژگی های دیگر این محصول است.

 

5. بند انداز وربنا مدل VR-2022

بندانداز برقی وربنا مدل VR-2022 ساخت شرکت Verbena، این بند انداز برقی قابل استفاده برای صورت و بدن است و دارای یک لامپ ال ای دی برای وضوح دید در زمان اصلاح می باشد. همچنین این دستگاه حرفه ای شامل ناخن گیر و سوهان ناخن و موچین می باشد.

وربنا | Verbena

 

تولیدات برند وربنا در چه زمینه ای است؟

در زمینه وسایل برقی مناسب اصلاح شخصی و زیبایی مو

 

ویژگی اصلی محصولات برند وربنا چیست؟

  • موتور های بسیار قوی
  • استفاده از آلیاژ های درجه یک در بدنه
  • استفاده از سرامیک در صفحات اتو
  • گارانتی دو ساله

 

برند وربنا خوبه؟

بله. محصولات وربنا از کیفیت بسیار بالا و قیمت‌های مناسبی برخوردار هستند.

اطلاعات بیشتر ...