استاتیرا | Statira

در حال نمایش 8 نتیجه

کالاهای موجود

استاتیرا

 Statira یک برند ایرانی است که پرطرفدارترین محصولات آن شامل رژ لب‌های بدون سرب جامد و مایع، کرم پودر، مداد چشم و کانسیلر می باشد.

 

محصولات استاتیرا | Statira

 

 

بهترین محصولات برند استاتیرا؟

 

1. رژلب مایع 24 ساعته بدون سرب استاتیرا

رژلب مایع استاتیرا با خاصیت بدون سرب و کیفیت عالی ضامن سلامت شما می‌باشد. این مدل رژ رنگی مخملی و جذاب را به لب های شما می‌بخشد و با ماندگاری بالایی که دارد دیگر نیازی به تمدید آن نمی باشد. وجود اپلیکاتور نرم و خوش دست در داخل این رژلب مایع سبب شده تا به راحتی بتوانید لب های خود را با رنگ زیبای رژلب استاتیرا پوشش دهید.

 

2. رژلب جامد بدون سرب استاتیرا

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های رژلب استاتیرا را می‌توان بدون سرب بودن این محصولات دانست. جلوه نهایی رژ لب‌های جامد استاتیرا، مات بوده و بافتی بسیار نرم و سبک دارد. تنوع رنگی بالا نیز از ویژگی های مثبت این محصول می باشد.

 

3. مداد چشم استاتیرا مدل کربن بلک

مداد چشم کربن بلک استاتیرا، مدادی با رنگ کاملا مشکی بوده و بسیار کاربردی می باشد. از ویژگی های این محصول می توان به ضدآب و ضدحساسیت بودن آن اشاره کرد.

 

4. کرم پودر هسته انگور استاتیرا

کرم پودر استاتیرا دارای تنوع رنگی بسیاری است که متناسب با رنگ پوست خود می‌توانید انتخابی عالی داشته باشد. کرم پودر استاتیرا از پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند و با داشتن بافتی سبک به پوست جلوه‌ای یکدست هدیه می‌کند. مهم‌ترین نکته در انتخاب انواع کرم پودر میزان پوشش و ماندگاری آن است. کرم پودر استاتیرا در نهایت جلوه‌ای مات به پوست می‌بخشد و نواقص، عیوب و لک‌های پوستی را به صورت کامل پوشش می‌دهد.

 

5. کانسیلر مایع پرو فیت استاتیرا

کانسیلر مایع استاتیرا متنوع ترین نوع کانسیلر است، زیرا پوشش قابل توجهی را ارائه می دهد و برای همه انواع پوست به جز خیلی خشک مناسب است. این مدل استفاده بسیار آسانی دارد. کانسیلر مایع برای پوشاندن جوش ها بهترین گزینه است، چرا که کم تر از دیگر مدل ها روی صورت حالت کیکی می شود و کم تر سطح منافذ را می بندد، اتفاقی که در کانسیلرهای استیکی بسیار شایع است. همچنین استفاده از آن در نواحی دارای خط و خطوط نتیجه مطلوبی دارد، چرا که بافت نازک آن باعث می شود در همه قسمت ها بخوبی پخش شود.

 

استاتیرا | Statira

 

دلیل محبوبیت رژ لب های برند استاتیرا چیست؟ 

رژلب های برند استاتیرا دارای تنوع رنگبندی بالا، پیگمنت قوی و یک دست بوده و روی لب ها ترک نمیخورد. هم چنین لب ها نرم میکنند و مرطوب نگه می دارنند.

 

کرم پودر استاتیرا بخریم؟

کرم پودر برند استاتیرا دارای کاور بسیار مناسب، ماندگاری خوب و پوششی سبک می‌باشد. این محصول به پوست جلوه ای یکدست می بخشد و عیوب پوست را می پوشاند. پس می تواند جزء گرینه های مناسب برای طرفداران خواهان این ویژگی ها باشد.

اطلاعات بیشتر ...