سینوز | Sinoz

در حال نمایش 22 نتیجه

کالاهای موجود

سینوز

Sinoz برند آلمانی محصولات مراقبت از پوست است که در سال 2008 تاسیس شد. سینوز برای همه کسانی که زیبایی و بهداشت را دوست دارند ساخته شده است. تخصص و توجه این برند به محصولات پوستی باعث شده که کیفیت فوق العاده ای را ارائه کنند.

محصولات سینوز | Sinoz

 

بهترین محصولات برند سینوز؟

1. سرم جمع کننده منافذ سینوز

سرم سینوز به دلیل محتویات خود به سفت شدن منافذ بزرگ شده و کاهش ظاهر متخلخل پوست کمک می کند. با ساختار سبک، به راحتی جذب پوست شما شده و به سرعت پوست را مرطوب می کند. بدون ایجاد احساس چربی از پوست مراقبت می کند. پس از تمیز کردن کثیفی، روغن و باقی مانده های انباشته شده در منافذ روی پوست ، منافذ را سفت می کند. به این ترتیب بقایای باقی مانده در منافذ کوچک یا بسته  میشود و از ایجاد التهاب یا آکنه جلوگیری می کند.

2. کرم دور چشم کافئین سینوز

کرم دور چشم کافئین سینوز، کاهش دهنده قابل توجه چروک‌ها و حلقه‌های سیاه دور چشم می‌باشد و این محصول مانند بوتاکس عمل می‌کند و بعد از مصرف آن چروک‌ها و حلقه‌های سیاه دور چشم را از بین می‌برد و برای مدت زیادی ماندگاری دارد، همچنین محدودیتی برای تعداد دفعات استفاده از این محصول وجود ندارد. این محصول حاوی کلاژن وکافئین می باشد.کرم دور چشم کافئین سینوز دارای اثر زیبایی و ترمیمی فوری می‌باشد که بعد از 2 تا 3 دقیقه مشخص می‌شود، و هم دارای اثر بلند مدت می‌باشد که بعد از استفاده کامل از محصول مشخص می‌شود.

3. کرم ضد آفتاب Spf50 پوست های چرب سینوز

کرم ضدآفتاب spf50 پوست های چرب سینوز از پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب با فاکتور SPF +50+ و ++++PA از تعادل سبوم پوست شما محافظت می کند که مخصوص پوست های چرب ساخته شده است.  و مانعی بر روی پوست شما در برابر چربی بیش از حد ایجاد می کند. در حالی که تعادل روغن را حفظ می کند ، به لطف ویژگی SPF +50 از پوست شما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند. به لطف ساختار سبک مبتنی بر آب، به سرعت جذب شده و در برابر آب مقاوم است.

4. کرم روشن کننده بدن سینوز

کرم های سفید کننده سینوز که توجه کرم های سفید کننده پوست را به خود جلب می کند، می توانند توسط افرادی که می خواهند، سفید شدن زانو، آرنج، زیر بغل و سفید شدن قسمت خصوصی و سفید شدن دست را مشاهده کنند، انتخاب شود. این کرم با محتوای ریشه شیرین بیان به پوست شما رنگ روشن تری می بخشد. با استفاده از نیاسینامید، خاصیت ارتجاعی پوست را بازیابی می کند و به یکنواخت شدن رنگ پوست کمک می کند. عصاره دانه انار با اثر آنتی اکسیدانی خود پوست را تغذیه و محافظت می کند.

5. ژل شست و شو صورت آلوئه ورا سینوز

ژل حاوی عصاره آلوئه ورا سینوز شوینده ای ملایم با پاک کنندگی مناسب است که رطوبت طبیعی پوست را حفظ می کند. این محصول حاوی عصاره آلوئه ورا بوده، نرمی و لطافت پوست را افزایش داده و خاصیت ضدالتهاب دارد. ژل حاوی عصاره آلوئه ورا سینوز پوست را به صورت عمیق آبرسانی و از خشکی پوست جلوگیری می کند همچنین آلودگی را از سطح پوست می‌زداید. این محصول جایگزین مناسبی برای شوینده‌های صابونی است و برای استفاده روزانه مناسب می‌باشد.

سینوز | Sinoz

 

سازنده برند سینوز کدام کشور است؟

تمامی محصولات در استانبول با فرمول های خلاقانه ساخته می شوند.

 

محصولات سینوز ترکیبات گیاهی دارند؟

محصولات برند سینوز با ویژگی ضدآلرژی و وگان با استفاده از ترکیبات گیاهی تولید می شوند.

اطلاعات بیشتر ...