شی رز | Sh.Rose

در حال نمایش 5 نتیجه

کالاهای موجود

شی رز

Sh.Rose که در این چند سال اخیر وارد ایران شده است در حوزه تولید لوازم شخصی دستی و برقی در حال فعالیت است. هم‌چنین محصولات این برند از کیفیت بالای برخوردار می‌باشد و استفاده از متریال مرغوب سرلوحه خط تولید شی رز  بوده  است.

 

شی رز | Sh.Rose

 

بهترین محصولات برند شی رز؟

 

1. آینه مینیاتوری شی رز

آینه مینیاتوری شی رز مناسب آرایش بوده و سبک و خوش دست می باشد. این آینه دارای ارگونومی مناسب دست می باشد و در طرح های متنوع تولید شده است. کیفیت این محصول بالاست.

 

2. آینه گرد جیبی شی رز

آینه گرد جیبی شی رز محصولی بسیار کارآمد و مناسب است. این محصول به صورت تاشو طراحی و ساخته شده است. قابلیت حمل در جیب و کیف دستی را دارد و جای کمی اشغال می کند. این محصول دارای آینه در هر دو طرف می باشد.

 

3. قیچی ابرو مشکی شی رز

این محصول مناسب برای اصلاح ابرو می باشد. قیچی به رنگ مشکی است و سبک و خوش دست می باشد. دارای تیغه تیز و ظریف است و بسیار کاربردی است.

 

4. قیچی ابرو درپوش دار سفید شی رز

این قیچی دارای روکش پلاستیکی در قسمت دستگیره است. برای اصلاح راحت سر صاف و نوک تیز تعبیه شده است. جنس تیغه از فولاد ضدزنگ ساخته شده است. هم چنین دارای درپوش می باشد که خصوصیت متفاوت این محصول است.

 

5. قیچی ابروی مینیاتوری طلایی شی رز

این قیچی مناسب برای اصلاح ابرو است. دارای تیغه های محکم و ضد زنگ بوده و سبک و خوش دست می باشد. این محصول دارای تیغه ی تیز و ظریف است که اصلاح ا آسان می کند.

شی رز | Sh.Rose

برند شی رز ساخت کدام کشور است؟

ساخت کشور چین

 

ویژگی اصلی محصولات برند sh-rose؟

  • کیفیت بالا
  • استفاده از متریال مرغوب
اطلاعات بیشتر ...