روونا | Rovena

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

روونا

Rovena از بهترین برندهای تولید کننده عطر و ادکلن به صورت کالکشن است. این برند که در فرانسه و امارات فعالیت خود را در سال 2008 آغاز کرد، با استفاده از فرمولاسیون عطر و ادکلن های برندهای معروف، محصولات خود را تولید می کند. روونا عطر و ادکلن های خود را در شیشه های طراحی شده مختص خود و با آرم این کمپانی تولید می کند.

 

محصولات روونا | Rovena

 

 

بهترین محصولات برند روونا؟

 

1. ادوپرفیوم روونا مدل مجیکال

ادوپرفیوم روونا مدل مجیکال برگرفته از عطر مگامار، دارای ماندگاری بالا و در عین حال بوی خوش است. ادوپرفیوم مدل مجیکال با بوی خزه، درخت بلوط ،چوب صندل سفید، عنبر و مشک می باشد و دارای رایحه خنک و ملایم است.

 

2. ادوپرفیوم روونا مدل فلاور

ادوپرفیوم زنانه روونا مدل فلاور، دارای ماندگاری بالا و در عین حال بوی خوش است. ادوپرفیوم مدل فلاور با بوی گل رز و مرکبات می باشد و دارای رایحه شیرین است.

 

3. ادوپرفیوم روونا مدل اونتس

ادوپرفیوم زنانه روونا مدل ایونتس بر گرفته از عطر وریدنس، دارای ماندگاری بالا و در عین حال بوی خوش است. ادوپرفیوم مدل ایونتس با بوی گیاهان گل و مشک می باشد و دارای رایحه خنک و شیرین است.

 

4. ادوپرفیوم روونا مدل لامور

ادوپرفیوم روونا مدل لامور دارای ماندگاری بالا و در عین حال بوی خوش است. ادوپرفیوم مدل لامور دارای رایحه شیرین و خنک، با بوی مشک، چوبی و گلی است.

 

5. ادوپرفیوم روونا مدل سکرن بومباستس

ادو پرفیوم زنانه روونا مدل سکرت برگرفته از عطر ویکتوریا سکرت بمب شل، دارای ماندگاری بالا و در عین حال بوی خوش است. ادوپرفیوم مدل سکرت با بوی گل و میوه می باشد و دارای رایحه شیرین و خنک است.

روونا | Rovena

ادکلن های برند روونا کیفیت خوبی دارند؟

عطر ادکلن روونا یا روینا رایحه هایی با کیفیت و مرغوبیت تولید می کند.

 

ویژگی اصلی ادکلن های برند Rovena؟

ماندگاری بالا

پخش بوی بالا

قیمت مناسب

 

رایحه های تولیدی در خرید ادکلن شرکت روونا؟

دیور، لالیک، مون بلان، کنزو، آمواژ، لاگوست، بنتون، خسوس دل پوزو، نارسیسو رودریگز، جورجیو آرمانی، پاکو رابان، داویدف، کلوین کلاین، ورساچه، بولگاری، تام فورد، کرید، شانل، کارولینا هررا، لانکوم، نینا ریچی، لنوین، بربری و تیری ماگلر از جمله برندهای معروف و محبوبی هستند که در شرکت عطر ادکلن روونا تولید می شوند.

اطلاعات بیشتر ...