رنوال | Renewal

در حال نمایش 7 نتیجه

کالاهای موجود

رنوال 

Renewal یکی از برند‌های اسپانیایی است که تولیدات آن شامل محصولات آرایشی بهداشتی مو می‌شود. در واقع مواد اولیه این محصولات از اسپانیا وارد شده، در داخل ایران بسته‌بندی و در نهایت به بازار عرضه می‌شود.

محصولات رنوال | Renewal

 

بهترین محصولات برند رنوال؟

 

1. شامپو مو رنوال مدل سیلور ضد زردی 

شامپو ضد زردی سیلور رنوال، رنگ زردی به وجود آمده به روی مو ها در اثر عوامل محیطی و دکلره کردن مو را از بین می برد و موجب درخشندگی، زیبایی و حفظ براقی و تناژ رنگ نقره ای مو می شود. این شامپو برای افرادی که موهای سفید طبیعی دارند که به مرور زمان حالت کدری به خود گرفته نیز بسیار مناسب است و رنگ زردی آن را کاملا خنثی می کند از زردی دوباره آن جلوگیری می کند.

 

2. ماسک مو رنوال مدل شیر و عسل

ماسک مو شیر و عسل رنوال (داخل حمام) ۵۰۰ میل شیر و عسل و کراتین که مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده (دکلره شده) می‌باشد و دارای کراتین، ۳برابر بیشتر از حالت معمول، حاوی پروتین شیر که موجب نرم شدن و صاف شدن موها می‌شود. این ماسک تقویت کننده و تغذیه کننده موها با ایجاد براقیت در مو و باز گرداندن شادابی و لطافت موها است.

 

3. ماسک مو آرگان بیرون حمام رنوال

ماسک مو بدون آبکشی رنوال حاوی روغن آرگان که تغذیه کننده و محافظت کننده موهای آسیب دیده و نازک می باشد. سرشار از منیزم قابل جذب با درصد خلوص بالا می باشد که با در اختیار گذاشتن منابع مغذی بخصوص منیزیم و بستن کوتیکول ها (منافذ مو) موی سر را از این ماده غنی و دیگر مواد بی نیاز می نماید.

 

4. شامپو مو رنوال مدل آرگان

فرمولاسیون شامپو آرگان رنوال غنی شده از کراتین هیدرولیز شده می باشد که درحین اینکه بافت موها را عمیقا ترمیم می کند، آن را نرم و لطیف ساخته و باعث براق و درخشان شدن آن نیز می شود. کراتین موجب می شود تا موهای وز و شکننده، به طور کامل صاف و یکدست شود و رطوبت طبیعی موها برای مدت طولانی حفظ شود.  این شامپو فاقد سولفات است و علاوه بر این کمک می کند تا موها در مدت زمان کوتاهی با رسیدن به ساختاری سالم تر ظاهری براق و درخشان به دست آورد.

 

5. ماسک مو داخل حمام رنوال حاوی روغن آرگان

ماسک مو ۵۰۰ میل داخل حمام رنوال (با آبکشی) روغن آرگان و کراتین که مخصوص موهای مخصوص موهای دمیج و آسیب دیده(دکلره شده) می باشد و دارای کراتین می باشد. این ماسک مو حاوی روغن آرگان می باشد که برای تقویت موها و ریشه مو می شود و باعث رشد سریع موها می شود. این ماسک حاوی ویتامین E می باشد که موجب نمودار شدن موهای نرم و درخشان می باشد.

رنوال | Renewal

 

برند رنوال چه محصولاتی دارد؟

محصولات برند رنوال شامل انواع کالاهای آرایشی بهداشتی مو مانند شامپو بدون سولفات، رنگ و اکسیدان و پودر دکلره مو، لوسیون و کرم مو و روغن آرگان می‌شود.

 

ویژگی محصولات برند Renewal؟

از متخصصين زيبايی و سلامت مو بهره جسته است.

محصولات کمترين ميزان آسيب به مو ها را وارد می نمايد و از سلامت موها حفاظت می نمايد.

 استفاده از کمترين ميزان آمونياک در محصولات

بهره جستن از مواد مفيد گياهی همچون روغن های گیاهی

 

قیمت محصولات برند رنوال خوبه؟

محصولات برند رنوال با قیمت مناسب و کارایی خوب، یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید می باشد.

 

اطلاعات بیشتر ...