رف | Ref

در حال نمایش 25 نتیجه

کالاهای موجود

رف

Ref از جمله برندهای ایتالیایی و سوئدی است که با هدف آشنایی مخاطب و مصرف کننده با زیبایی طبیعی در سراسر جهان طراحی و تولید شده است. رنگ موهای این برند با تنوع بالای 100 رنگ و 16 طیف رنگی در سراسر دنیا شهرت داشته و درخشش و زیبایی بی نظیری به موهای شما خواهد داد که در فرمولاسیون آن از بهترین مواد معدنی و طبیعی استفاده شده است.

 

محصولات رف | Ref

 

بهترین محصولات برند رف؟

 

1. اکسیدان رف 6 درصد

اکسیدان رف 6 درصد برای پوشاندن تارهای سفید مو زمانی که فرد نمی خواهد از رنگ های خیلی تیره استفاده نماید، مثلا رنگ های 4 تا 7 و می خواهد از رنگ های متوسط استفاده نماید مصرف می شود و همین طور برای دکلره کردن موهای ضعیف و موهایی که قبلا دکلره شده ولی در پایه های 6 یا 7 قبلا رنگ شده اند روی آن ها می توان با اکسیدان 6 درصد مش یا هایلایت نمود.

 

2. رنگ مو رف سری آشس

رنگ مو رف با به حداقل رساندن مواد شیمیایی و استفاده از مواد طبیعی در ترکیبات خود، رنگ های با درخشندگی، شفافیت، حالت دهندگی و دوام بالا به مصرف کننده عرضه می دارد. بزرگ‌ترین چشم انداز رف رسیدن به تمام زیبایی‌هایی است که انسان های دنیا در صدد یافتن آن هستند. در ترکیبان رنگ موی رف از آلوئه ورا بدلیل خاصیت ترمیم کنندگی و آبرسانی استفاده شده است. علاوه بر این خواص، دارای ترکیبات آنتی باکتریال و آرام بخش برای پوست سر و جمجمه می باشد.

 

3. رنگ مو رف سری نچرال

رف یک برند ایتالیایی سوئدی است که شناساندن معنی زیبایی طبیعی در سراسر جهان، هدف اصلی آن است،رنگ مو ref با استفاده از فناوری های روز دنیا، ثبات و طراوتی بی همتا در رنگ موهای شما ارائه می دهد. این برند با تنوع  100 رنگ از 16 طیف رنگی تشکیل شده است. رنگ مو رف با به حداقل رساندن مواد شیمیایی و استفاده از مواد طبیعی در ترکیبات خود، رنگ های با درخشندگی، شفافیت، حالت دهندگی و دوام بالا به مصرف کننده عرضه می دارد.

 

4. اکسیدان رف 9 درصد

اکسیدان رف 9 درصد برای روشن کردن مو با رنگ و یا دکلره می باشد و همین طور برای شامپو شیمیایی نیز مناسب است. پیشنهاد همه متخصصین در این باره این است که در دکلره نمودن و مش کردن همیشه از اکسیدان 9 درصد استفاده نمایید تا همیشه موهای سالمی داشته باشید. اگر از اکسیدان 9 درصد در دکلره مش هایتان استفاده نمایید ممکن است که کمی کار طولانی شود و زمان بیشتری ببرد اما نتیجه کار بسیار رضایت بخش و بدون آسیب دیدگی خواهد بود.

 

5. روغن مو رف

روغن موی بازسازی کننده برند رف با دراختیار داشتن عصاره جلبک و روغن های حیاتی محلول در آب با ساختار ترکیبی خود موهای مجعد و آسیب دیده را به راحتی بازسازی کرده و مثل روز اول قوی و درخشان می کند و با ترکیب با آب 800 میلی لیتر ماسک موی غلیظ به شما می دهد.

 

رف | Ref

 

ویژگی اصلی رنگ موهای برند REF؟

از خصوصیات اصلی رنگ موی رف دارا بودن پروتئین گیاه کینوا معروف به خاویار گیاهی با قدرتی فوق‌العاده، محافظتی در برابر رادیکالهای آزاد و کراتین پوست و مو است.

 

کدوم اکسیدان رف برای موهام مناسبه؟

  • اگر رنگ مویی که می‌خواهید به موهایتان بزنید روشن است باید از اکسیدان ۹ درصد یعنی اکسیدان شماره ۲ استفاده کنید.
  • اگر رنگ مویی که می‌خواهید به موهایتان بزنید تیره بود اکسیدان ۶ درصد یا همان اکسیدان شماره ۱ برای شما مناسب است.
  • اگر می‌خواهید موهای سفیدتان رنگ بگیرد و رنگ به خوبی موهای سفید را پوشش دهد، اکسیدان ۶ درصد باید استفاده کنید.
  • برای ترکیب با پودر دکلره، اکسیدان ۹ درصد یا شماره ۲ کاربرد دارد.
اطلاعات بیشتر ...