پوندز | Ponds

فیلـتر

نمایش دادن همه 10 نتیجه

پوندز

Ponds یک برند آمریکایی است که تحت نظر شرکت یونیلیور فعالیت می کند. هم اکنون این برند تحت لیسانس آمریکا و در کشور اندونزی تولید می گردد. این برند آرایشی و بهداشتی اولین محصولش را در سال 1846 تولید کرد؛ این محصول یک کرم ساخته شده از عصاره فندوق افسونگر بود که به آن گنج طلایی نیز می گفتند. با شروع قرن بیست و یکم این برند جایگاه رسمی خود را در آمریکا یافت و تبلیغات عمومی و گسترده خود را شروع کرد.

در سال 1923 ملکه رومانی طی سفرش به آمریکا با پوندز آشنا شد و به دلیل علاقه زیادش به محصولات این برند، طی نامه ای خود را اسپانسر پوندز معرفی کرد. محصولات ساخته شده توسط برند پوندز همگی از استاندردهای جهانی و کیفیت بسیاری بالایی برخوردارند. تولیداتپوندز بیشتر زیرمجموعه کرم ها، پاک کننده های آرایشی و محصولات شوینده روزانه می باشند.

 

محصولات پوندز | Ponds

 

 

بهترین محصولات برند پوندز؟

 

1. میسلار واتر روشن کننده گل رز پوندز 

میسلار واتر روشن کننده گل رز پوندز دارای فرمول بدون الکل و غنی شده با ویتامین های مورد نیاز پوست شامل ویتامین A، ویتامین B3، ویتامین B5، ویتامین C و ویتامین E است که علاوه بر پاک کنندگی انواع آرایش از جمله آرایش های ضدآب، پوست را به خوبی تغذیه می کند. میسلار واتر روشن کننده پوندز علاوه بر این حاوی عصاره ارگانیک گل رز فرانسوی با خواص لطافت بخشی و شفاف کنندگی پوست است که قدرت روشن کنندگی فرمول را 5 برابر افزایش می دهد.

 

2. میسلار واتر آبرسان پوندز

میسلار واتر آبرسان آلوئه ورای پوندز دارای فرمول بدون الکل و غنی شده با ویتامین های مورد نیاز پوست شامل ویتامین A، ویتامین B3، ویتامین B5، ویتامین C و ویتامین E است که علاوه بر پاک کنندگی انواع آرایش از جمله آرایش های ضدآب، پوست را به خوبی تغذیه می کند. میسلار واتر آبرسان پوندز علاوه بر این حاوی عصاره ارگانیک آلوئه ورا با خواص تسکین دهندگی، رطوبت رسانی و شاداب کنندگی پوست می باشد که قدرت آبرسانی این فرمول را 5 برابر افزایش می دهد.

 

3. فوم شوینده و روشن کننده صورت پوندز حاوی ذغال شارکل

فوم شوینده و روشن کننده صورت پوندز حاوی ذغال شارکل حاوی کربن فعال شارکل بوده و پاک کننده آلودگی ها و تمیز کننده منافذ پوست می باشد. فوم شوینده صورت پیور وایت همچنین حاوی ویتامین B3 جهت تغذیه پوست بوده و استفاده از آن سبب روشن شدن و شادابی صورت می شود.

 

4. کرم مرطوب کننده دست و صورت پوندز

کرم مرطوب کننده پوندز آبرسان عمیق و بسیار خوب پوست های خشک و حساس بوده و ضمن رطوبت رسانی منافذ پوست را نمی بندد و برای استفاده زیر آرایش جهت تامین رطوبت مورد نیاز پوست نیز بسیار مناسب می باشد.

 

5. اسکراب و لایه بردار پوندز مدل مینرال کلی

یک پاک کننده و لایه بردار ملایم محسوب می شود. وجود ذرات ذغال و گرانول های طبیعی باعث می شود که منافذ پوست به صورت عمقی از هرگونه آلودگی و چربی اضافه پاکسازی شوند. این محصول با حذف چربی از ایجاد جوش و آکنه در پوست های چرب جلوگیری می نماید.

 

پوندز | Ponds

 

برند پوندز ساخت کدام کشور است؟

این برند ساخت کشور آمریکا است.

 

برند پوندز در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

پوندز برند تولید محصولات بهداشتی و مراقبتی است.

 

دلایل محبوبیت برند پوندز چیست؟

  • کیفیت بالا
  • محصولات متنوع
  • استفاده از عناصر طبیعی
  • قیمت مناسب
اطلاعات بیشتر ...