فرین | Pherein

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

فرین

Pherein یک برند محبوب است که به تولید کانسیلر، براش و اسفنج های آرایشی مشهور می باشد.

 

محصولات فرین | Pherein

 

بهترین محصولات برند فرین؟

 

1. ست براش 15 تیکه فرین کازمتیک

براش های فرین کازمتیک از موی طبیعی ساخته شده اند. این ست براش 15 تیکه شامل براش های سایه زنی، براش صورت، براش های دوسر برای ابرو می باشد. این محصول کیف مخصوص دارد و بسیار کاربردی می باشد.

 

2. کانسیلر فرین کازمتیک

کانسیلرفرین کازمتیک که در 6 رنگ کاربردی تولید شده و بسیار عالی است. تمام رنگ های این کانسیلر از بهترین رنگ های کانسیلر های دنیا تولید شده است با متریال بهتر و با کیفیت تر. محصول کاملا فول کاور و ضد حساسیت های پوستی می باشد و بخصوص برای کسانی که از محصولات ضد خشونت حیوانی استفاده می کنند و به حیوانات اهمیت زیادی می گذارند این کانسیلر بهترین گزینه برای این افراد می باشد.

 

3. بلندر سوپر سافت فرین کازمتیک

اسفنج از برند فرین کازمتیک بسیار نرم بوده و به راحتی کرم پودر و کانسیلر را روی پوستتان پخش می کند و سبب ایجاد جلوه ای طبیعی روی پوست می شود. بافت لطیفی دارد و کرم پودر را جذب نمی کند؛ از این اسفنج حتی برای پخش کردن رژ گونه های مایع و کانتور های مایع نیز می توانید استفاده کنید. نوک گرد و تیز این محصول برای زیر چشم و گوشه بینی قابل استفاده است؛ همچنین از لبه صاف آن برای پودر زدن می توانید استفاده کنید.

 

4. پد آرایشی اسفنجی فرین

پد اسفنجی جزو پرکاربردترین تجهیزات آرایشی صورت است که امکان می‌دهد مواد آرایشی در کل صورت پخش شوند. برای داشتن آرایشی بدون نقص و یکدست، استفاده از ‌پدهای آرایشی بسیار کاربرد دارد. پد فرین در سایز بزرگ و با قطر مناسب به بازار عرضه شده است. جدیدترین تکنیک‌های آرایشی با استفاده از پد‌های آرایشی باکیفیت به‌راحتی انجام می‌شوند. به انتقال کرم‌پودر به نقاط باریک‌تر کمک می‌کند و نقص‌های صورت را می‌‌پوشاند.

 

5. قطره احیا فرین کازمتیک

بیشتر کسایی که از خط چشم های کاسه ای استفاده می کنند با مشکل خشک شدن خط چشم هاشون درگیرند و باید پس از مدتی محصول دیگر خریداری کنند ولی با این قطره به راحتی میتوانید خشکی خط چشم های خشک خود را از بین ببرید. از این محصول نه تنها می توانید برای خط چشم استفاده کنید بلکه برای ژله ابرو های کاسه ای، برای فیکس کردن قوی سایه روی چشم نیز قابلیت استفاده دارد.

فرین | Pherein

برند فرین ساخت کدام کشور است؟

کشور مبدا برند فرین، آمریکا می باشد.

 

براش های فرین چه ویژگی دارند؟

براش های این برند دارای دسته ای با کیفیت از جنس چوب گردو با رنگ مشکی می باشد که ظاهری شیک و زیبا به این براش ها بخشیده است.

اطلاعات بیشتر ...