فارما لاین | Pharma Line

در حال نمایش 8 نتیجه

کالاهای موجود

فارمالاین

Pharma Line برندی معتبر و ایتالیایی در زمینه تولید محصولات و مکمل های دارویی است. این برند فعالیت خود را در سال 1987 آغاز کرد و از آن زمان به بعد توانست کمک زیادی به ارتقا سلامتی در سطح بین المللی بکند و با  توسعه دانش و فناوری استانداردهای تولید دارویی خود را افزایش می دهد. فارمالاین صاحب طیف گسترده ای از محصولات است.

محصولات فارما لاین | Pharma Line

 

بهترین محصولات برند درمالاین؟

 

1. مام رول مخصوص پوست های خشک آلرژیک فارما مدل آتوپیک

مام رول مخصوص پوست های خشک آلرژیک فارما فاقد الومینیوم کلرو هیدرات، الکل و پارابن می باشد. این ویژگی باعث می شود که این مام رول برای پوست های خشک آلرژیک مناسب باشد. همچنین این محصول حاوی عصاره آلوورا می باشد.

 

2. کرم دست مخصوص پوست خشک فارما لاین

کرم دست مخصوص پوست خشک فارما لاین آتوپیک امگا فاقد پارابن، کلرانت و سیلیکون بوده و مناسب پوست های خیلی خشک است. این محصول همچنین حاوی عصاره آلوئه ورا  و امگا و 10 درصد اوره می باشد. از این کرم برای ناخن ها نیز میتوان استفاده کرد.

 

3. رول دئودورانت پوستهای حساس فارمالاین مدل سنسیتیو

رول دئودورانت پوست های حساس فارمالاین ضد تعریق بوده و مناسب افرادی است که به رول های معمولی آلرژی دارند. این محصول باعث کاهش چشمگیر بوی ناخوشایند تعریق بدن می شود و باکتری های مولد بوی بد تعریق را کنترل می کند. این محصول حاوی عصاره آلوورا با جذب سریع توسط پوست می باشد. هم چنین حاوی ویتامین E است و با اثر کاهش آسیب های رادیکال های آزاد باعث کاهش بوی بد تعریق می شود.

 

4. شامپو بدن فارما لاین مدل آنتی اگ

این شامپو بدن فرمولاسیون بدون صابون، پارابن، رنگ، سلیکون و فتالات می باشد که بصورت تخصصی برای افراد بالغ تهیه شده است. پوست را آبرسانی و نرم می کند و از شل شدگی و افتادگی پوست بدن جلوگیری می کند. با Q10 موجود در آن از چروک های پوستی در امان می مانید. حاوی عصاره دانه جو دوسر است که باعث تقویت و تغذیه پوست می شود.

 

5. شامپو بدن فارما لاین مدل سنسیتیو

این شامپو بدن فرمولاسیون بدون صابون، پارابن، رنگ، سلیکون و فتالات می باشد که بصورت تخصصی برای پوست های خشک، حساس و آلرژیک تهیه شده است. التیام بخش و تسکین دهنده پوست های آلرژیک می باشد. پوست را آبرسانی می کند و از خارش و کشیدگی پوست خشک بدن جلوگیری می کند. حاوی عصاره دانه جو دوسر است که باعث تقویت و تغذیه پوست  می شود.

 

فارما لاین | Pharma Line

برند فارمالاین خوبه؟

این برند از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می‌کند و تمرکز خود را بر روی تولید محصولاتی با اثربخشی بالا و قیمت مناسب قرار داده است. این برند با داشتن استانداردهای بالایی در تولید محصولات خود، به مشتریان خود اطمینان ایجاد کرده است که محصولات فارمالاین ایمن و موثر هستند. همچنین، محصولات این برند مطابق با استانداردهای سازمان غذا و دارو تولید می شوند و این مکمل به استانداردهای GMP نیز توجه ویژه ای دارد.

 

اطلاعات بیشتر ...