اوله هنریکسن | Ole Henriksen

فیلـتر

نمایش دادن همه 17 نتیجه

اوله هنریکسن

Ole Henriksen یک برند محصولات مراقبت پوستی و به خصوص محصولات ضد پیری پوست است که از مواد قدرتمند، گیاهی و ضروری برای پوست تشکیل شده اند. محصولات برند اوله هنریکسن می توانند انواع نیازهای پوستی شما را با ترکیبات لوکس و منحصر به فرد خود رفع کرده و تجربه یک مراقبت ساده، شادی بخش و در عین حال قوی به شما ببخشند.

داستان تاسیس برند اوله هنریکسن و دلیل محبوبیت این برند، داستان جالبی بوده و الهام بخش افراد زیادی در سراسر جهان است.

اوله هنریکسن | Ole Henriksen

بهترین محصولات برند اوله هنریکسن؟

 

1. کرم دورچشم روشن کننده اوله هنریکسن مدل بنانا برایت

این کرم دور چشم باعث روشن شدن دور چشم شده و خطوط و چروک های دور چشم را کاهش می دهد. کرم دور چشم موز اوله هنریکسن کلاژن سازی پوست اطراف چشم را تقویت کرده و خاصیت کشسانی آن را افزایش می دهد. دور چشم اوله هنریکسن با بافت بسیار سبک پوست را آبرسانی می کند و‌ خستگی دور چشم را از بین برده و درخشندگی اطراف چشم ها را افزایش می دهد. پودر موز به کار رفته در این محصول بلافاصله تیرگی اطراف چشم را برطرف کرده و باعث روشن شدن آن می شود.

 

2. ست شفاف کننده پوست های کدر اولی هنریکسن

ست شفاف کننده پوست های کدر اولی هنریکسن مجموعه ای باکیفیت و کامل جهت شفافیت  و مراقبت پوست می باشد. این ست  شامل ژل کرم روشن کننده ویتامین سی به حجم 35 میلی لیتر، سرم ویتامین c روشن کننده به حجم 15 میلی لیتر و تونر به حجم 190 میلی لیتر است. خواص این مجموعه شامل شفاف کنندگی روشن کنندگی، آبرسانی، افزایش استحکام پوست، کاهش چروک ها  می باشد.

 

3. ست ویتامین سی اوله هنریکسن

ست ویتامین سی اولی هنریکسن مجموعه ای باکیفیت و کامل جهت روشن کنندگی و مراقبت پوست می باشد. ست لومینوس اولی هنریکسن شامل ژل کرم روشن کننده ویتامین سی به حجم 35 میلی لیتر، کرم دور چشم روشن کننده به حجم 7 میلی لیتر و سرم روشن کننده ویتامین سی به حجم 15 میلی لیتر است. خواص این مجموعه شامل روشن کنندگی، آبرسانی، افزایش استحکام پوست و کاهش چروک ها می باشد.

 

4. ست ژل کرم روشن کننده و کرم دور چشم اوله هنریکسن

مجموعه ای نفیس و باکیفیت است که شامل کرم ویتامین C اولی هنریکسن به حجم 15 میلی لیتر و کرم دور چشم ویتامین C به حجم 7 میلی لیتر می باشد. خواص این مجموعه شامل روشن کنندگی، آبرسانی، افزایش استحکام پوست و کاهش چروک ها می باشد. ژل کرم اولی هنریکسن حاوی ویتامین سی و عصاره گل رز زمستانی بوده که غنی از آنتی اکسیدان است. عوامل روزمره محیطی از جمله استرس، خستگی و آلودگی هوا سبب تیرگی و کدر شدن پوست می شود که ژل کرم روشن کننده اولی هریکسن جوانی و شادابی پوست را باز می گرداند.

 

5. تونر ضد لک اوله هنریکسن 

یک تونر قوی، دارای AHA با قدرت بالا (اسیدهای گلیکولیک و لاکتیک)، برای کاهش لکه های تیره در کمتر از هفت روز می باشد. این محصول لایه برداری ملایم با ترکیب کاملا گیاهی است. هم چنین ضد لکه های تیره بوده و خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می دهد.

 

اوله هنریکسن | Ole Henriksen

 

برند اوله هرینکسن ساخت کجاست؟

اوله هنریکسن یک برند مراقبت از پوست آمریکایی بوده و محصولاتش در کشور آمریکا تولید و به فروش می‌رسد.

 

ویژگی محصولات برند Ole Henriksen؟

  • کیفیت و کمیت بالای محصولات
  • برند شماره یک محصولات ضد پیری
  • استفاده عصاره‌های گیاهان وحشی و اسیدهای چرب
  • دوستدار محیط زیست (تولید بسته‌بندی‌های قابل بازیافت)
  • فاقد مواد شیمیایی مضر و آسیب زا

 

ترکیبات محصولات برند اوله هنریکسن گیاهی است؟

بله. برند اوله هنریکسن از خاص‌ترین و محبوب‌ترین برندهای محافظت از پوست است که نیازهای پوست را با مواد ۱۰۰٪ گیاهی و منحصر به‌فرد خود برآورده می‌کند.

 

محصولات برند اوله هنریکسن تست حیوانی دارند؟

خیر، محصولات اوله هنریکسن فاقد تست حیوانی هستند.

 

قیمت محصولات برند اوله هنریکسن مناسبه؟

قیمت محصولات اوله هنریکسن به دلیل مراحل پیچیده تولید و نظارت تیم کارشناسان برتر جهانی در محدوده بالایی قرار می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر ...