اولد اسپایس | Old Spice

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

اولد اسپایس

Old Spice یکی از برترین برندهای محصولات بهداشت شخصی است که توسط کمپانی پراکتر اند گمبل تولید و عرضه می گردد. “رایحه منتخب مردان امروز” شعار انتخابی شرکت پراکتر اند گمبل برای محصولات متنوع اُلد اسپایس با رایحه های گوناگون و فریبنده می باشد.

 

محصولات اولد اسپایس | Old Spice

 

بهترین محصولات برند اولد اسپایس؟

 

1. مام استیک ضد تعریق اولد اسپایس مدل فرش

دئودورانت ضد تعریق اولد اسپایس فرش دارای بافت صابونی و نرم است که بدون ایجاد حساسیت مناسب برای استفاده روزانه می باشد. این مام رول دارای رایحه خنک و ملایم است که می تواند در تمام فصول خصوصا بهار و تابستان مورد استفاده قرار بگیرد. دئودورانت ضد تعریق اولد اسپایس فرش دارای دوام 24 ساعته می باشد به طوری که در طول روز از فرآیند تعریق جلوگیری می کند. این ضد تعریق مناسب استفاده برای انواع مختلف پوست ها حتی پوست های حساس می باشد.

 

2. مام صابونی الد اسپایس

مام صابونی الد اسپایس محصولی ضد تعریق و با ماندگاری بسیار طولانی است. این مام صابونی مردانه اولد اسپایس در تمام طول روز و یا حتی بیشتر بدون افت کیفیت باقی مانده و از شما در برابر بوی بد محافظت می کند. این مام با ترکیبات و فرمول منحصر به فردی که دارد ضد تعریق بوده و تن شما را از بوی دور نگه می دارد. با استفاده از این مام استیکی الد اسپایس بدون هیچ نگرانی تابستان ها از خانه خارج شوید و نگران بوی بد عرق نباشید.

 

3. مام ژله ای اولد اسپایس مدل وایت واتر

مام ژله ای الد اسپایس مدل وایت واتر ضدحساسیت و بدون الکل می‌باشد. این محصول حاوی فرمولاسیون ویژه از جمله یون‌های آلومینیوم و زیرکونیوم است که باعث کاهش تعریق می‌شود و از دیگر ویژگی این محصول می‌توان به ماندگاری بالا و رایحه خوش آن اشاره کرد.

 

4. مام ضد تعریق پیور اسپرت اولد اسپایس

مام ضد تعریق پیور اسپرت اولد اسپایس بصورت صابونی بوده و تا 24 ساعت اثر خود را حفظ خواهد کرد. ضد عرق اولد اسپایس همانند سایر مام و استیکهای اولد اسپایس رایحه ای خارق العاده دارد و مختص آقایانی است که به بهداشت خود توجه شایانی نشان می دهند. استیک ضد عرق الد اسپایس حتی برای کسانی که بوی عرق شدیدی دارند نتیجه بخش می باشد.

 

5. مام ژله ای اولد اسپایس مدل کاپیتان

دئودورانت اولد اسپایس مدل کاپیتان از بوی عرق کاملاً جلوگیری می کند و شما را در تمام طول روز تمیز نگه می دارد. هیچ اثری روی لباس شما باقی نمی گذارد و به پوست شما کمک می کند تا نرم و مرطوب بماند. با الهام از ناخدایان ماجراجو در وسط اقیانوس، با رایحه ای که از کابین کشتی ها کم نیست ، باعث می شود در تمام طول روز تمیز و شاداب باشید.

اولد اسپایس | Old Spice

برند اولد اسپایس ساخت کجاست؟

برند اولد اسپایس یک برند آمریکایی است.

 

برند اولد اسپایس چه محصولاتی تولید می کند؟

محصولات آرایشی بهداشتی مردانه مثل دئودورانت، ضدعرق، شامپو، شامپو بدن و صابون تولید می کند.

اطلاعات بیشتر ...