نوول | Nouvelle

فیلـتر

در حال نمایش 25 نتیجه

نوول

Nouvelle برندی با خط تولید رنگ مو و محصولات مراقبتی مو و حالت دهنده مو است. گروه محصولات نوول در کارخانجات HSA ایتالیا تولید می شود. فعالیت این گروه تولیدی از سال 1982 در شمال این کشور آغاز شده است. گروه محصولات نوول از عالی ترین کیفیت برخوردار است و این کیفیت را مدیون بهره گیری از بخش تحقیق و توسعه آزمایشگاه کارخانه از جدیدترین یافته ها و نوآوری ها می باشد. فرمول های به روز شده، نه تنها شامل رنگ مو است، بلکه کلیه محصولات موی این کارخانه را نیز در بر می گیرد. شرکت آرام سپهر آریا، وارد کننده محصولات نوول در ایران می باشد و همواره فعالیت خود را با اتکاء به تجربه خود گسترش داده است.

 

محصولات نوول | Nouvelle

 

بهترین محصولات برند نوول؟

 

1. کرم اکسیدان 6% نوول 100 میل

کرم اکسیدان 6% نوول حاوی پروتئین برنج می باشد. این محصول دارای فرمولی ملایم برای محافظت و جلوگیری از آسیب دیدن پوست سر و مو است.

 

2. کرم اکسیدان 9% نوول 100 میل

کرم اکسیدان 9% نوول حاوی پروتئین برنج می باشد. این محصول دارای فرمولی ملایم برای محافظت و جلوگیری از آسیب دیدن پوست سر و مو است.

 

3. رنگ مو نوول سری نچرال (طبیعی)

کرم رنگ موی دائم نوول حاوی ترکیبات عصاره های طبیعی و ویتامین C بوده و به همین دلیل محافظ ساختار مو می باشد. این محصول که با نسبت 1 به 1 با اکسیدان ترکیب می شود و در بسته بندی 100 میلی لیتری تولید شده است، به دلیل وجود روشن کننده های بسیار قوی در آن، گستره بسیار وسیعی از طیف های رنگی را پوشش داده است. رنگ مو نوول سری طبیعی، این گروه جزء رنگ های اصلی محسوب می شود که قابل ترکیب با تمام گروه های رنگی است. از مزیت های اصلی این گروه رنگ، پوشش سفیدی می باشد.

 

4. رنگ مو نوول سری نچرال پلاس

کرم رنگ موی دائم نوول حاوی ترکیبات عصاره های طبیعی و ویتامین C بوده و به همین دلیل محافظ ساختار مو می باشد. این محصول که با نسبت 1 به 1 با اکسیدان ترکیب می شود و در بسته بندی 100 میلی لیتری تولید شده است، به دلیل وجود روشن کننده های بسیار قوی در آن، گستره بسیار وسیعی از طیف های رنگی را پوشش داده است. رنگ مو نوول سری طبیعی قوی، این گروه از خانواده رنگ های طبیعی محسوب می شود که قدرت بیشتری دارد، بنابراین قدرت پوشش سفیدی در این گروه افزایش می یابد. این گروه نیز قابل ترکیب با تمام گروه های رنگی مخصوصا جهت دوام بیشتر رنگساژها می باشد.

 

5. رنگ مو نوول سری سنره دودی

کرم رنگ موی دائم نوول حاوی ترکیبات عصاره های طبیعی و ویتامین C بوده و به همین دلیل محافظ ساختار مو می باشد. این محصول که با نسبت 1 به 1 با اکسیدان ترکیب می شود و در بسته بندی 100 میلی لیتری تولید شده است، به دلیل وجود روشن کننده های بسیار قوی در آن، گستره بسیار وسیعی از طیف های رنگی را پوشش داده است. رنگ مو نوول سری دودی ،در این گروه، پیگمنت آبی قالب است. بنابراین بهترین رنگ برای از بین بردن پایه نارنجی مو می باشد. از این گروه در ترکیب رنگ های دودی نیز به کار می رود که حتما باید پایه فاقد زردی باشد، در غیر این صورت رنگ مو سبز می شود.

 

نوول | Nouvelle

 

آیا رنگ موی نوول خوبه است؟

نوول یکی از کاملترین مجموع رنگ موها را دارا می باشد. رنگ مو نوول به دلیل بهره گیری مؤثر از مواد طبیعی و انواع روغن های گیاهی از بهترین مدل های رنگ مو در بین آرایشگاه ها و بانوان عزیز شناخته می شود. این دسته از رنگ موها، معمولا از آمونیاک بسیار اندکی برخوردارند و به جای آن از مواد قلیایی جایگزین بهتری بهره گرفته اند که اثر مخرب آمونیاک را در رنگ مو نخواهد داشت.

رنگ مو نوول ایتالیا دارای مجموع کاملی از مواد قبل و بعد از رنگ نمودن نیز می باشد که وظیفه مراقبت کامل از بافت موها را بر عهده خواهد داشت. این رنگ مو قابلیت پوشش دهی بسیار بالایی را دارد و در مدت زمانی اندک موهای سفید را به طور کامل پوشش می دهد.

اطلاعات بیشتر ...