مارکو سروسی | Marco Serussi

در حال نمایش 8 نتیجه

کالاهای موجود

مارکو سروسی

Marco Serussi یک برند مد فرانسوی است و متخصص در توسعه کیفیت مد بالا با انتخاب های متنوع است. این برند در اواخر دهه 1990 با عرضه یک عطر “MS Homme” اولین عطر مردانه که منعکس شد، بخش عطرسازی را راه اندازی کرد. برند به طور شگفت انگیزی همین موفقیت بزرگی را در میان جامعه مردان فرانسوی و همسران دوست داشتنی به دست آورد.

 

محصول مارکو سروسی | Marco Serussi

 

بهترین محصولات برند مارکو سروسی؟

 

1. ادو تویلت مردانه مارکو سروسی مدل د من اینتس

ادو تویلت مردانه مارکو سروسی مدل د من اینتنس نشانه‌ای از مردانگی واقعی است، انرژی مثبتی دارد که باعث می‌شود افراد اطراف او احساس قدرت کنند. توانایی، انگیزه و نگرش کافی را برای دستیابی به اهداف خود دارد. این رایحه قدرت، جذابیت، به روز بودن و تاثیرگذاری همه و همه را یکجا در خود جای داده است.

 

2. ادکلن مردانه مارکو سروسی مدل ام اس آود

این عطر در گروه بویایی شرقی قرار دارد و رایحه گرم و تلخ آن، مناسب فصول سرد سال است. عطری که بر روایح اسرارآمیز و مرموز شرقی تاکید می ورزد و تجربه ای سوررئال و فراتر از واقعیت را برای زنان و مردان رقم می زند، تجربه ای که هیچ گاه آن را از یاد نخواهند برد. با اسپری این عطر نخست ترکیبی از رایحه های چوبی و ادویه ای در نت بالایی این عطر به مشام می رسد، اما باگذشت زمانی اندک، روایح اغواکننده عود و چرم در نت میانی آشکار می شود و درنهایت نیز نت پایه این عطر با رایحه گرم کهربا (عنبر) و مشک تکمیل می گردد.

 

3. ادو پرفیوم مردانه مارکو سروسی مدل هارمونی اینتنس

ادوپرفیوم مردانه مارکو سروسی مدل هارمونی اینتس دارای رایحه تند و ادویه ای می باشد. رایحه ابتدایی از هل و لیمو و جوز هندی تشکیل شده است. رایحه میانی از فلفل و سدر و رایحه انتهایی از وتیور و کهربا و نعنا هندی و مشک می باشد.

 

4. ادکلن زنانه مارکو سروسی مدل د لدی اینتنس

ادوپرفیوم مارکو سروسی د لدی اینتس با آکوردهای اصلی گل‌های سفید، نت‌های پودری، چوبی، میوه‌ای و وانیل، ماهیتی شیرین دارد که در هر چهار فصل سال قابل استفاده است. در طراحی رایحه این ادوپرفیوم از سواحل آرام مدیترانه الهام گرفته شده است. نتیجه آن نیز عطری جدید، تا حدی عجیب و غریب، متمایز و البته ظریف از کار درآمده است.

 

5. ادکلن مردانه مارکو سروسی مدل ام اس بلو

ادوتویلت مردانه مارکو سروسی مدل ام اس بلو رایحه‌ای تند، تازه (فرش) و گرم مناسب استفاده روزانه و شبانه در فصول پاییز، زمستان و بهار دارد. این ادوتویلت که در سال 2014 معرفی شد، دارای آکوردهای اصلی گیاهان معطر، ادویه‌جات، مرکبات، عنبر و مشک است. نت‌های آغازین این عطر را گریپ فروت، پرتقال ماندارین، هل و فلفل صورتی می‌سازند. نت‌های میانی از ترکیب یاس، اسطوخودوس، جوز هندی و نت‌های بخوری تشکیل شده‌اند. پاچولی، مشک، خس‌خس، آمبروکسان و عنبر نیز نت‌های میانی ادوتویلت مردانه ام اس بلو هستند.

 

مارکو سروسی | Marco Serussi

 

برند مارکو سروسی ساخت کدام کشور است؟ 

ساخت کشور فرانسه

 

گسترش بخش عطرسازی برند مارکو سروسی از کی آغاز شد؟

در سال 2011 مارکو سروسی تصمیم گرفت بخش عطرسازی این برند را گسترش دهد تا مطمئن شود که می تواند به ماموریت و ارزش های خود متعهد شود. بهترین کیفیت با تنوع انتخاب، به این ترتیب شبکه توزیع به سراسر جهان گسترش یافت و تنوع انتخاب عطر نیز برای ملاقات و پاسخگویی به همه افزایش یافت.

اطلاعات بیشتر ...