لایف تو بی | LIFE 2 BE

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

لایف تو بی

LIFE 2 BE با به کار گرفتن ترکیبات باکیفیت در کنار به روزترین اطلاعات علمی دنیا، درصدد آن است تا برترین محصولات را وارد دنیای سلامت پوست نماید. محصولات لایف تو بی برگرفته از دانش مدرن ایتالیا، از راه رسیده تا مرهم و کمک رسان دغدغه پوستی شما باشد.

 

محصولات لایف تو بی | LIFE 2 BE

 

بهترین محصولات برند لایف تو بی؟

 

1. لوسیون روشن کننده و آبرسان بدن لایف تو بی

لوسیون روشن کننده بدن لایف تو بی، غنی شده با مواد فعال روشن‌کننده است که به طور موثری در جلوگیری از تشکیل ملانین مفید است و به محو شدن لک‌های پیری و تغییر رنگ پوست کمک خواهد نمود. این مواد فعال، تقویت‌کننده‌ی رطوبت پوست هستند که عمیقاً به آب‌رسانی آن کمک می‌کنند و سد پوست را ترمیم کرده تا کاهش خشکی پوست را به دنبال داشته باشد.

 

2. تونر روشن کننده پوست چرب لایف تو بی

تونر روشن کننده پوست چرب لایف تو بی مکمل پاکسازی در کنار شوینده می‌باشد که با تنطیمPH پوست باعث جذب بهتر سرم ها و کرم‌ها می گردد. تونر روشن کننده و جمع کننده منافذ پوست چرب لایف تو بی حاوی نیاسین آمید، آربوتین و ویتامین سی بوده و بواسطه این ترکیبات مؤثر، باعث روشن شدن پوست، کاهش تیرگی و لک های سطحی می گردد. استفاده مستمر از این تونر هماهنگی رنگ چهره به همراه دارد.

 

3. کرم روز روشن کننده لایف تو بی

کرم روشن کننده روز لایف تو بی با بهره گیری از ویتامین های C و E به عنوان آنتی اکسیدان های قوی، ضمن تقویت و تغذیه رسانی عمقی به سلول های پوست در طول روز کمک و روند تولید رنگدانه های پوستی را بهبود می بخشد. و پوستی شفاف، صاف و یکدست را به ارمغان می آورد. با استفاده از کرم روشن کننده روز لایف توبی پوست شاداب از دست رفته را باز می یابید و در برابر بروز مجدد لک های پوستی مقاوم شده و مانع از ایجاد آنها می شود.

 

4. کرم دور چشم روشن کننده لایف تو بی

محصولی چهار کاره که بواسطه ی ترکیباتی همچون ویتامین سی پایدار و cm glucan در درمان تیرگی و گودی زیر چشم مؤثر می باشد. در فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول وجود مالتودکسترین و پروتئین کراتین در کنار هم منجر به آبرسانی عمقی شده و در رفع چروک های ریز و خطوط پنجه کلاغی تأثیر گذار است. وجود اسید لاکتیک در این محصول به رفع میلیا کمک کرده و با وجود اسکوالن و روغن آووکادو کمک به طراوت و شادابی پوست اطراف چشم می گردد.

 

5. کرم شب روشن کننده لایف تو بی

کرم روشن کننده شب لایف تو بی برای تقویت عمقی سلول های پوست و رفع تیرگی های بروز یافته بر روی آن می باشد. کرم شب لایف توبی روند ترمیم و بازسازی پوست در طول شب را تقویت کرده و تأثیر زیادی در افزایش شفافیت و یکدست شدن پوست دارد. کرم روشن کننده شب لایف تو بی با بهره گیری از ویتامین های موجود در خود به عنوان آنتی اکسیدان قوی، ضمن تقویت و تغذیه رسانی عمقی به سلول های پوست در طول شب، روند تولید رنگدانه های پوستی را بهبود بخشیده و پوستی شفاف، صاف و یکدست را به ارمغان می آورد.

 

لایف تو بی | LIFE 2 BE

برند لایف تو بی ساخت کدام کشور است؟

ساخت ایتالیا

 

برند لایف تو بی در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

در زمینه تولید محصولات پوستی

اطلاعات بیشتر ...