جی کتس | J.cats

در حال نمایش 5 نتیجه

کالاهای موجود

جی کتس

J.cats برندی است پر طرفدار که در سال 2013 شروع به فعالیت کرده این برند محبوب آمریکایی با شعار “صداقت، ضد بی‌رحمی علیه حیوانات و مد” توانسته مخاطبان زیادی در سراسر دنیا جذب کند.

 

جی کتس | J.cats

 

 

بهترین محصولات برند جی کتس؟

 

1. پالت رژ لب جی کتس مدل فری دام فرست

پلت رژ لب جی کتس به علت وجود رنگ های پایه در بین ۱۸ رنگ آن، به شما کمک می کند که ایجاد بعد بهتری روی لبها داشته و مانند یک نقاش حرفه ای از هر ترکیب رنگی که نیاز دارید بهره ببرید زیرا با ترکیب و مخلوط درصدهای مختلف از رنگ های گوناگون طیف رنگی بی نهایت را در اختیار خواهید داشت.

 

2. پرایمر جی کتس 

با پرایمر جی کتس  یک بوم مات و صاف برای آرایش خود ایجاد کنید. این محصول با فرمول ابریشمی بافت پوست را یکدست کرده و به ماندگاری آرایش برای مدت زمان بیشتری کمک می کند.

 

3. پالت سایه جی کتس مدل پارادایس

این پالت رنگ های متنوع و کاملی را در یک پالت سایه چشم به شما هدیه می کند. هر سایه از این پالت یک نتیجه دیوانه وار ارائه می دهد، که به دلخواه شما قابل تنظیم است. آماده شوید تا سایه های عالی را با هم ترکیب کنید تا ظاهر عالی را ایجاد کنید. پالت سایه جی کت مناسب همه رنگ پوست ها می باشد و با 21 سایه آسمانی که به راحتی قابل ترکیب هستند یک نتیجه فوق العاده را به جا می گذارند.

 

4. اسپری فیکس جی کتس

اسپری فیکس جی کتس یک پوشش سبک وزن بر پایه آب می باشد. این محصول با ویتامین ها و مواد معدنی غنی شده است. این فیکساتور علاوه بر طراوت بخشی به پوست یک هیدراته کننده سریع است. همچنین یک ترمیم کننده خشکی پوست می باشد. این افشانه خنک کننده را می توان همراه سایر محصولات آرایشی برای دستیابی به یک نمای نهایی مات در آرایش استفاده کرد. پس از استفاده از اسپری فیکس جی کتس علاوه بر حفظ رطوبت پوست آرایش شما نسبت به سایش و محو  شدگی مقاوم  می شود.

 

5. پالت رژگونه جی کت مدل بلاش می

پالت رژگونه جی کت مدل بلاش می محصولی بسیار محبوب از برند جی کتس بیوتی، فوق العاده زیبا و متنوع تولید شده است که قابلیت های آرایشی را افزایش می دهد. این پالت طبق تست های صورت گرفته، برگرفته از رنگ های پالت گران قیمت آناستازیا می باشد و هیچ تفاوتی با هم ندارند.

جی کتس | J.cats

برند جی کتس ساخت کدام کشور است؟

برند جی کتس ساخت کشور آمریکا است.

 

محصولات برند جی کتس روی حیوانات آزمایش می شوند؟

خیر. این برند حامی حیوانات است و محصولات آن به هیچ وجه روی حیوانات تست نشده‌اند.

 

ویژگی محصولات برند J.cats؟

تنوع گسترده محصولات

رنگ بندی جذاب

کرولتی فری

محصولات به روز

 

محصولات جی کتس مقرون به صرفه هستند؟

بله. قیمت محصولات آرایشی جی بیوتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

اطلاعات بیشتر ...