ایزابل دپونت | Isabelle Dupont

در حال نمایش 20 نتیجه

کالاهای موجود

ایزابل دپونت 

Isabelle Dupont برندی است که محصولات آن توسط متخصص پوست تست می‌شوند و در صورت گرفتن تأییدیه از سوی متخصص٬ توزیع می‌شوند. این محصولات ساخت کشور ترکیه می باشند.
محصولات ایزابل دپونت | Isabelle Dupont

بهترین محصولات برند ایزابل دپونت؟

 

1. کانتور کرمی استیک ایزابل دپونت

کانتور استیکی ایزابل دپونت محصولی بسیار مناسب و کاربردی جهت رفع عیوب و فرم دهی به صورت و ایجاد چهره ای زیبا و بی نقص می باشد. این محصول بافتی کرمی دارد و با ایجاد خطوط تیره هر مدل صورت را به فرم ایده آل نزدیک می نماید. کانتور استیکی ایزابل دپونت پوشانندگی بالایی دارد و به راحتی روی پوست محو می شود.

 

2. پنکک فشرده ایزابل دپونت

پنکک ساده ایزابل دپونت که به خاطر بافت ظریفش استفاده از آن آسان است، پوست را نرم و طبیعی می کند، مقاومت پوست را در برابر تعریق و رطوبت بیش از حد افزایش می دهد و عملکرد طولانی مدتی دارد. پنکک ساده ایزابل دپونت با 6 رنگ مختلف، تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد.

 

3. رژ لب مایع شاین دار ایزابل دپونت مدل دراماتیک

این محصول به راحتی روی لب‌ها پخش می‌شود و پوشش‌دهی کاملی دارد. رژلب  مایع دراماتیک شاین ایزابل دپونت حاوی موم عسل بوده و در ترمیم لب‌های آسیب دیده و جلوگیری از خشکی لب موثر است که یکی از مزایای این رژ محسوب می‌شود. این رژلب ماندگاری بالایی دارد و در طول روز به خوبی روی لب باقی‌می‌ماند و جلوه‌ای براق به لب‌ها می‌بخشد. رژلب مایع دراماتیک شاین ایزابل دپونت به خاطر انعکاس نور موجب بزرگ‌تر به نظر رسیدن لب‌ها می‌‍‌شود.

 

4. رژلب جامد ایزابل دپونت مدل اینتنس مات

این محصول با ساختاری سبک و لطیف رطوبت لب را حفظ می‌کند و از ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن لب ها جلوگیری می‌کنند. ایزابل دپونت در فرمولاسیون محصولات خود سرب بکار نبرده و از مرغوب ترین مواد آرایشی در تولیدات خود استفاده کرده است. ساختار ویژه این رژ‌لب ها لطافت و نرمی خاصی به لب ها می بخشد و رنگی بسیار طبیعی و پوششی مناسب روی لب‌ها ایجاد می‌کند.

 

5. کانسیلر مایع ایزابل دپونت

کانسیلر مایع ایزابل دپونت دارای بافتی نرم و سبک است که به راحتی روی پوست نشسته و تا 24 ساعت بدون ریختن یا تکه تکه شدن، انواع عیوب پوست مانند جای جوش، سیاهی دور چشم و لکه‌های تیره پوست را به خوبی می‌پوشاند و ظاهری مات، طبیعی و بی‌نقص به صورت شما می‌بخشد. کانسیلر ایزابل فرمولاسیونی ضد حساسیت و فاقد چربی دارد که در برابر آب و تعریق مقاوم بوده، باعث بروز حساسیت یا ایجاد جوش نمی‌شود و سازگاری بالایی با رنگ طبیعی پوست دارد، در نتیجه باعث غیرطبیعی نشان دادن آرایش نمی‌شود.

 

ایزابل دپونت | Isabelle Dupont

 

برند ایزابل دپونت تست حیوانی دارد؟

برند ایزابل دوپونت دارای نماد کرولتی فری می‌باشد. این نماد به این معناست که برند مورد نظر برای ساخت محصولات خود بر حیوانات تست انجام نمی‌دهد و به آن‌ها آسیبی وارد نمی‌کند.
اطلاعات بیشتر ...