هربال | Herbal

در حال نمایش 17 نتیجه

کالاهای موجود

هربال

Herbal یک برند اسپانیایی پیشرو، نوآور و از زیرمجموعه های کمپانی هربال هیسپانیا است که در سال 1980 توسط یک شیمیدان فرانسوی در بارسلون اسپانیا راه اندازی شد. ورود هربال به بازار با نگرشی جدید در استفاده بسیار گسترده از عصاره های گیاهی در محصولات مراقبت از مو همراه بود. هربال با شعار ایجاد پیوند بین طبیعت و مراقبت از پوست مو توانست محصولاتی با کیفیت و کارایی بالا تولید و عرضه نماید. این برند امروزه در بیش از 20 کشور دنیا جزو اولین انتخاب های مصرف کنندگان می باشد.

 

محصولات هربال | Herbal

 

 

بهترین محصولات برند هربال؟

 

1. ماسک موهای فر هربال سری فیتوکراتین

این ماسک مو به شکلی تهیه شده است که موهای فر آبرسانی، تغدیه کننده و ضد وز و نرم کننده موهای مجعد و فر است. ترکیبات مهمی در ساختار این ماسک به کار گرفته شده مانند پروتئین ابریشم، روغن جوجوبا، روغن هسته انگور و کراتین که باعث افزایش زیبایی موهای فر می شود. این ماسک مو نرم کننده و درمان کننده خشکی مو را نیز بر عهده دارد.

 

2. کرم صاف کننده و ضد وز مو هربال

کرم ضد وز مو هربال حاوی عصاره چای سبز و روغن زیتون می باشد . این کرم مو میتواند گره های موجود در مو را باز کرده و وز مو را برطرف کند.صاف کننده و مرتب کننده فوری می باشد.خشکی، فری و وزی موها را کامال از بین می برد، وزی موها را برطرف میکند و آنها را عمیفا آبرسانی می کند وحالت صافی بلند مدتی را به موها می بخشد.فرمول این کرم شانه کردن موها را آسان می کند بدون اینکه موها راچرب یا سنگین کند و حاوی ماده محافظ مو در برابر حرارت می باشد.

 

3. شامپو بدون سولفات موهای خشک و وز هربال مدل لیس

این شامپو محافظت تخصصی از موهای خشک، ضعیف و وز است. حاوی کمپلکس فیتو کراتین سرشار از اسید آمینه های ضروری بوده و کوتیکول مو را ترمیم میکند و بهبود نرمی و درخشندگی موها می شود. هم چنین حاوی 6 روغن ارزشمند آرگان، ماکادامیا، نارگیل، زیتون، جوانه گندم و سویا است. شامپو بدون سولفات هربال آبرسانی موثر ساقه مو و بهبود خاصیت کشسانی موها با جو دوسر را انجام می دهد.

 

4. سرم تغذیه کننده موهای رنگ شده هربال

سرم تغذیه کننده موهای رنگ شده هربال کالر پروتکت مناسب برای موهای رنگ شده و اسیب دیده می باشد. این سرم حاوی روغن افتاب گردان می باشد که به تغذیه تارهای مو می پردازد.از رنگ موهای خشک یا رنگ شده محافظت می کند، براق بودن و درخشندگی آن را احیا می کند. از اکسیداسیون مویی جلوگیری می کند که درخشندگی خود را با گذشت زمان از دست داده است، مو ها را براق و درخشنده می کند. موها را درخشان تر می کند و رنگ مو را برای مدتی طولانی تر تثبیت می کند.

 

5. ماسک مو کاسه ای ترمیم کننده هربال مدل کراتین آرگان

ماسک کراتین و آرگان هربال حاوی کراتین هیدرولیز شده ریز ملکولی فعال و روغن آرگان بوده و موهای صاف شده، فر شده و موهایی که با اکسیدان و ترکیبات آن آسیب دیده، سوخته و وز یا نازک شده اند را تقویت، نرم، احیاء و درخشان می کند. پروویتامین B5 به شکلی عمیق به آبرسانی، تغذیه و تقویت مو پرداخته و تا مدت طولانی رطوبت موهارا حفظ می نماید.

 

هربال | Herbal

 

ویژگی اصلی محصولات برند هربال؟

در بیشتر محصولات این برند، بیش از 5 عصاره میوه ای و گیاهی با نگاه درمانی استفاده شده است. استفاده از آب معدنی چشمه سالی دی برن اسپانیا و تولید شامپوهای درمانی بدون سولفات و پارابن و فتالات از دیگر ویژگی های این برند بود.

 

در شامپو های هربال از مواد مضر استفاده شده است؟

محصولات این برند فاقد رنگ و مواد مضر از جمله پارابن و پارافین هستند. در نتیجه این محصولات به شما کمک می کنند تا موهایی درخشان با درخشندگی کاملاً طبیعی داشته باشید. همچنین با استفاده از ترکیبات مرطوب کننده موجود در شامپوهای گیاهی برند هربال اسنس، می توانید شادابی موهای خشک و آسیب دیده خود را بازیابی کنید.

اطلاعات بیشتر ...