فور اور 52 | Forever

نمایش 1–30 از 33 نتیجه

کالاهای موجود

فوراور ۵۲

Forever 52 یکی از معروف‌ترین برندهای لوازم آرایشی است که در طول سال‌ها تکامل یافته است تا با تولید محصولات با کیفیت، دنیای میکاپ را برای همه زنان جهان قابل دسترس کند. فوراور52 با آخرین و پیشرفته ترین فناوری و خلاقیت، با موفقیت طیف وسیعی از محصولات آرایشی را توسعه داده که می تواند تمام نیازها میکاپ را برطرف کند. اولین معرفی محصولات این برند در کشورآلمان بود. امروزه فوراور52 با شعبه‌های خود در سراسر جهان از پرفروش‌ترین برندها خاورمیانه و جهان است.

فوراور ۵۲

بهترین محصولات برند فوراور ۵۲؟

1. پالت سه کاره گلامبو فوراور 52

این پالت دارای سایه های چند بعدی از رژگونه، هایلایتر و برنزر است که ظاهری طبیعی و درخشان به صورت می بخشد. بافت پودری سبکی دارد و رگه‌دار نمی شود. دارای پیگمنت بالا و رنگ دانه های قوی و تا 14 ساعت ماندگاری دارد.

2. پالت هایلایتر و کانتور پودری فور اور 52

پالت کانتور و هایلایتر پودری 001 فوراور 52 با بهره گیری از این پالت می توان برجسته سازی منحصر به فردی را ایجاد کرد. رنگ پالت کانتور و هایلایتر فوراور ۵۲ به منظور بعدسازی های طبیعی و گریم حرفه ای روی صورت تولید شده اند. فرمولاسیون این رنگ ها با بافتی نرم، استفاده از آنها را بسیار آسان کرده است. نمای نهایی ایجاد شده یک آرایش مات و طبیعی را به ارمغان می آورد. رنگ های تیره این پالت برای سایه زدن و به وجود آوردن عمق و بعد، تولید شده اند و رنگ های روشن برای خلق نمای برجسته در پالت در نظر گرفته شده ‌اند.

3. کانسیلر فوراور 52 شماره 001

فرمولاسیون فوق العاده این کانسیلر پوست را صاف و یکدست کرده و نمای طبیعی به آرایش می دهد. مزایای این کانسیلر پوشش دهی کامل و بی نقص مات و پنهان کننده لک و تیرگی های پوست است. مواد آن سبک بوده و روی لایه های آرایشی پوست شما حجم نمی افزاید. استفاده از این کانسیلر کرم گونه برای ترکیب روی پوست بسیار آسان می باشد، ترک نخورده و جلای اولیه خود را تا مدت زیادی حفظ میکند.

4. پرایمر طلا فوراور 52

پرایمر طلا فوراور۵۲ یک اکسیر بر پایه آب با ذرات طلا می باشد که دقیقا مانند یک پرایمر یا زیرساز آرایشی برای مراقبت پوست و همچنین آماده سازی آن برای آرایش به کار می رود. این پرایمر حرفه ای فاقد تالک می باشد. فرمول مبتنی بر پایه آب دو منظوره آن علاوه بر محافظت از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد، آن را برای یک آرایش طولانی تر آماده می نماید. این پرایمر به پوست شما اجازه می دهد که بدون چربی های اضافی تنفس کند و مخصوصا برای پوست های چرب که به محصولات آرایشی دارای چربی حساس می باشند مناسب است.

5. خط چشم ژلی فوراور۵۲

خط چشم ژلی فوراور۵۲ دارای کیفیت و ماندگاری بالایی است. از نظر قیمت و کیفیت مقرون به صرفه است و اگر به خوبی نگه داری شود به هیچ عنوان خشک نخواهد شد. خط چشم ژلی فوراور ۵۲ با قابلیت ژلی حالت خط چشم را به خوبی نشان می دهد. همچنین به راحتی پاک نمی شود، نمیریزد و بالای پلک خط ایجاد نمی کند و با تعریق از بین نمی رود.

فور اور 52 | Forever 52

محصولات برند فوراور52 ساخت کجاست؟

برند فور اور 52 ساخت کشور چین می‌باشد.

 

انواع محصولات فوراور 52؟

  • سایه چشم
  • کرم پودر
  • پنکک
  • انواع رژگونه
  • اسپری فیکس
  • اسفنج آرایشی
  • انواع پرایمر
  • انواع خط چشم

 

آیا محصولات فور اور 52 بر پایه آب است؟

فرمولاسیون این محصول بر پایه آب و بدون روغن می باشد. این محصولات ظاهر منافذ و عیوب جزئی را به طور قابل ملاحظه ای به حداقل می رسانند. فرمول بافتی سبک دارد که به پوست شما اجازه تنفس می دهد.

 

چرا فور اور 52 محبوب شد؟

این برند به دلیل فرمولاسیون خاص، به روز ترین تکنولوژی ها و استفاده از رنگ های زیبا و جذاب، محصولات با کیفیتی را در زمینه آرایشی تولید و در سراسر جهان عرضه می کند که طرفداران زیادی دارد.

اطلاعات بیشتر ...