دیگنیتی | Dignity

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

دیگنیتی

Dignity محصول مشترک همکاری دو کشور ایران و کره جنوبی می باشد؛ همانطور که همگی می دانیم زنان و مردان کشور کره جنوبی دارای سالم ترین و شاداب ترین پوست های صورت هستند. امروز مراقبت های پوستی نه تنها در کره بلکه در تمام دنیا یکی از مهم ترین مراحل در روتین پوستی به شمار می آید که هر فرد بسته به نوع پوستی که دارد این مراحل را طی خواهد کرد. شرکت های آرایشی و بهداشتی در تلاش هستند تا نیاز افراد را نسبت به استفاده از انواع محصولات مراقبتی و پوستی تامین نمایند که شرکت ویستا تجهیز سینا هم یکی از آن هاست.

 

محصولات دیگنیتی | Dignity

بهترین محصولات برند دیگنیتی؟

 

1. ماسک ورقه ای کلاژن دیگنیتی

ماسک صورت کلاژن دیگنیتی که به صورت پد تهیه شده و محصولی کاملا اورگانیک و طبیعی است و دارای خواص جوان سازی است و می تواند پوست شما را شاداب و جوان تر کند. این محصول با فعال کردن محرک های پوست و کلاژن سازی باعث جوانی پوست می شود. همچنین باعث آبرسانی و سفت کننده ی پوست می شود.

 

2. ماسک ورقه ای درخت چای دیگنیتی

ماسک صورت درخت چای دیگنیتی که به صورت پد تهیه شده و محصولی کاملا اورگانیک و طبیعی است و تمام خواص درخت چای که یکی از موارد آرامش بخش است را به پوست شما می رساند. از مزایای این ماده ی شگفت انگیز می توان به صاف کننده پوست اشاره کرد، هم چنین می توان به عنوان آرامش بخش و درمان آکنه  از آن استفاده کرد. این ماسک منافذ پوستی را تمیز می کند و پوست را برای جذب هر چه بهتر انواع کرم ها آماده می کند.

 

3. ماسک ورقه ای آلوئه ورا دیگنیتی

ماسک صورت آلوورا دیگنیتی که به صورت پد تهیه شده و محصولی کاملا اورگانیک و طبیعی از آلوورا است و تمام خواص این ماده ی ضد التهاب و فوق العاده را به پوست شما می رساند. از مزایای این ماده ی شگفت انگیز می توان مرطوب کننده و تسکین دهنده و محرک سلول های کلاژن ساز پوست اشاره کرد، هم چنین می توان برای از بین بردن لکه های پوستی از آن استفاده کرد. این ماسک منافذ پوستی را تمیز می کند و پوست را برای جذب هر چه بهتر انواع کرم ها آماده می کند.

 

4. ماسک ورقه ای عسل دیگنیتی

ماسک صورت عسل دیگنیتی که به صورت پد تهیه شده و محصولی کاملا اورگانیک و طبیعی است و تمام خواص عسل این ماده ی مغذی و مفید را به پوست شما می رساند. از مزایای این ماده ی شگفت انگیز می توان به رطوبت رسانی و تغذیه ی پوست اشاره کرد، هم چنین می توان برای از بین بردن لکه های پوستی و بهبود زخم ها،تحریکات و التهابات از آن استفاده کرد.

 

5. ماسک ورقه ای کیوی دیگنیتی

ماسک صورت کیوی دیگنیتی که به صورت پد تهیه شده و محصولی کاملا اورگانیک و طبیعی است و تمام خواص کیوی این میوه مفید را به پوست شما می رساند. از مزایای این ماده ی شگفت انگیز می توان به کلاژن سازی و تغذیه ی پوست اشاره کرد، هم چنین می توان برای پوست های آسیب دیده نیز می توان از آن استفاده کرد. این ماسک منافذ پوستی را تمیز می کند و پوست را برای جذب هر چه بهتر انواع کرم ها آماده می کند.

دیگنیتی | Dignity

 

ویژگی ماسک های برند Dignity؟

داشتن فرمولاسیون تخصصی

قیمت مناسب

کیفیت بالا

استفاده از بهترین مواد اولیه ایرانی و خارجی

 

استفاده از ماسک های دیگنیتی خوبه؟

در واقع استفاده از ماسک صورت، یکی از بهترین و ارزان ترین راه‌ های مقابله با پیری زودرس و افزایش خاصیت ارتجاعی و مقاومت پوست است. استفاده از انواع ماسک های صورت دیگنیتی موجب خواهد شد تا لطافت و شادابی به پوست بازگردد. استفاده از ماسک صورت براساس نوع پوستتان، می تواند تمام موارد مورد نیاز پوست را تامین کند. ماسک‌های صورت این برند به کلاژن سازی، لیفت صورت، آبرسانی، جوانسازی و روشن شدن پوست کمک می‌کنند.

اطلاعات بیشتر ...