بایودرما | Bioderma

در حال نمایش 29 نتیجه

کالاهای موجود

بایودرما

Bioderma یک برند فرانسوی پیشرو در مراقبت از پوست است که به دلیل کیفیت بالا محبوبیت زیادی دارد. محصولات بایودرما بر پایه اکوبیولوژی است که بر حفظ و تقویت ساختار پوست تمرکز دارد. برخلاف سایر محصولات زیبایی، آنها پوست شما را از اعماق درمان می کنند.

 

محصولات بایودرما | Bioderma

 

بهترین محصولات برند بایودرما؟

 

1. میسلار واتر بایودرما پوست حساس

محلول میسلار پاک کننده آرایش صورت و چشم، یک پاك كننده ملایم برای صورت و چشم برای انواع پوست حتی پوست های حساس است و به راحتی آرایش های ضد آب را نیز پاک می کند. این محصول علاوه بر این که پاک کننده آرایش است ، التیام بخش پوست های حساس نیز می باشد و باعث ایجاد تحمل پذیری بالا برای پوست می شود. این محلول نیاز به شستشو با آب ندارد و فاقد عطر و الکل و پارابن است.

 

2. محلول پاک کننده آرایش بایودرما مدل سن سی بیو

محلول میسلار پاک کننده آرایش صورت و چشم سنسیبیو اچ 2 او، یک پاك كننده ملایم برای صورت و چشم برای انواع پوست حتی پوست های حساس است و به راحتی آرایش های ضد آب را نیز پاک می کند. این محصول علاوه بر این که پاک کننده آرایش است، التیام بخش پوست های حساس نیز می باشد و باعث ایجاد تحمل پذیری بالا برای پوست می شود. این محلول نیاز به شستشو با آب ندارد و فاقد عطر و الکل و پارابن است. اگر شما پوستی حساس و تحریک پذیر دارید این محلول با پوست شما بسیار سازگار است و به دلیل دارا بودن عصاره خیار و ویتامین C سوزش و قرمزی پوست شما را کاهش می دهد.

 

3. کرم جمع کننده منافذ بایودرما مدل سبیوم پرریفاینر

کرم بایودرما جمع کننده منافذ پوست با اثر مستقیم بر روی منافذ باز آن ها را کوچک کرده و به مرور زمان آن ها را می بندد. استفاده از این محصول بایودرما موجب مات شدن رنگ پوست به صورت طبیعی شده و برق ناخوشایند پوست را از بین می برد. کرم جمع کننده منافذ پوست بایودرما، یک محصول فوق العاده برای پوست های چرب، مختلط و دارای جوش با منافذ باز است. این محصول بعد از یک دوره استفاده مداوم باعث جمع شدن منافذ باز پوست می شود.

 

4. محلول پاک کننده بایودرما پوست چرب

محلول پاک کننده آرایش صورت بایودرما، یک پاک کننده مناسب برای پوست های مختلط تا چرب و مستعد آکنه می باشد. این محلول که محصول کشور فرانسه می باشد بدون ایجاد کوچکترین خشکی و یا احساس کشیدگی، تمام آلودگی ها را از سطح پوست پاک می کند و ترشح سبوم را به حالت طبیعی باز می گرداند. سبیوم محلول بایودرما ترشح چربی پوست را تنظیم می کند و از ایجاد جوش جلوگیری خواهد کرد. همچنین کاملا مناسب افرادیست که در اثر جراحی بینی، در ناحیه پیشانی، بینی و چانه دارای پوستی چرب و براق هستند.

 

5. ژل شستشو صورت بایودرما مدل موسانت سبیوم

کارایی این فیس واش آبی رنگ از برند بایودرما پاکسازی عمقی پوست است. آلودگی ها و بقایای آلودگی ها را شسته و پوست را شفاف و تمیز می کند. برای پوست های چرب و مستعد آکنه بسیار مناسب است چرا که چربی و سبوم اضافه را نیز کاملا حل کرده و از بین می برد. این در حالی است که پوست درخشان شده و خشک نمی شود. استفاده از این ژل فوم مزایای دیگری هم دارد. در اثر استفاده از آن پوست های حساس به آرامی تمیز و تصفیه می شود.

بایودرما | Bioderma

 

ویژگی محصولات Bioderma؟

  • تقویت عملکرد طبیعی پوست را برای حفظ سلامت
  • کمک به پوست برای سازگاری با محیط
  • احترام به به بیولوژی طبیعی پوست
  • حفظ و تقویت  تحمل پوست را در مقابل آسیب ها
  • سازگار با پوست های حساس

 

قیمت محصولات برند بایودرما خوبه؟

قیمت این محصولات متوسط رو به بالا است ولی با توجه به کیفیت و اثرگذاری محصولات می‌توان از آن چشم پوشی کرد.

اطلاعات بیشتر ...