بیکن | Biken

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

بیکن

Biken متعلق به شرکت فرانگر پندار گیتی است که سابقه فعالیت در بازار دارویی و آرایشی کشور دارد. محصولات این برند که به صورت تخصصی فقط کرم ضدآفتاب تولید می کند، شامل ضدآفتاب‌ های با پایه کرم پودر است که مواد اولیه آن از معتبرترین منابع آلمانی تامین شده تا به خوبی پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان باشد.

محصولات بیکن | Biken

 

بهترین محصولات برند بیکن؟

 

1. کرم ضد آفتاب رنگی بیکن مناسب پوست چرب – رنگ بژ روشن

این محصول با کیفیت دارای ۴% هیالورونیک اسید بوده و پوست شما را تا 24 ساعت آبرسانی می کند. همچنین با داشتن آنتی اکسیدان قوی مانع از جذب آلودگی می شود. از بارز ترین ویژگی های کرم ضد آفتاب بیکن مدل مولتی آکنه SPF50 دارا بودن فیلتر های ضد آب است که مناسب برای سولار و برنزه کردن پوست است.

 

2. کرم ضد آفتاب رنگی بیکن مناسب پوست خشک – رنگ بژ روشن

این محصول علاوه بر اینکه خاصیت محافظت کنندگی در برابر نور آفتاب را دارد، باعث می شود تا از چین و چروک های احتمالی بر روی پوست نیز جلوگیری کند. همچنین این محصول مناسب برای پوست خشک است و با داشتن ۴% هیالورونیک اسید، پوست شما را تا 24 ساعت آبرسانی می کند. این محصول با داشتن آنتی اکسیدان قوی مانع از جذب آلودگی می شود. از بارز ترین ویژگی های کرم ضد آفتاب بیکن دارا بودن فیلتر های ضد آب است که مناسب برای سولار و برنزه کردن پوست است.

 

3. کرم ضد آفتاب رنگی بیکن مناسب پوست چرب – رنگ بژ طبیعی

کرم ضد آفتاب رنگی بیکن مناسب پوست چرب – رنگ بژ طبیعی، دارای اثر ضدچروک قوی بوده و در 3 رنگ زیبا مناسب با سلیقه ایرانیان تولیئ شده است. این محصول آبرسان 24 ساعته (4% هیالورونیک اسید) پوست می باشد و از جذب آلودگی ( آنتی اکسیدان بسیار قوی) ممانعت می نماید و شادابی پوست را حفظ می کند. 12 ساعت کاور بدون تغییر رنگ دارد و ضد آب می باشد.

 

4. کرم ضد آفتاب رنگی بیکن مناسب پوست چرب – رنگ بژ تیره

کرم ضد آفتاب رنگی بیکن مناسب پوست چرب، کرم‌های ضد آفتاب یکی از پرکاربرد ترین و مهم‌ ترین وسایل بهداشتی هستند که در طول روز با آن‌ سر و کار داریم. استفاده از کرم‌های ضد آفتاب علاوه بر جلوگیری از تاثیرات مخرب تابش مستقیم نور خورشید، در جلوگیری و درمان لکه‌های پوستی ناشی از پیری زودرس نیز موثر است، البته به نوع و خاصیت کرم ضد آفتاب مورد نظر شما بستگی دارد. اگر دارای پوستی چرب و آکنه‌دار هستید، با خرید کرم ضد آفتاب بیکن مدل مولی آکنه SPF50، می‌توانید مشکل پوست صورت خود را در کنار دیگر ضایعات مانند لک‌های ناشی از نور خورشید درمان کنید.شایان ذکر است، این محصول فیلترهای ضدآب مناسب سولار و برنزه کردن پوست را دارد.

 

5. کرم ضد آفتاب رنگی بیکن مناسب پوست خشک – رنگ بژ طبیعی

کرم ضد آفتاب رنگی بیکن مناسب پوست خشک، یکی از نگرانی های اکثر افراد خصوصا در فصل تابستان، قرار گرفتن پوست در برابر نور آفتاب است. از آنجا که پوست صورت بسیار حساس است، نور مستقیم آفتاب باعث آسیب رساندن به آن و در نتیجه مشکلات پوستی می شود. یکی از راه های جلوگیری از آسیب رسیدن به پوست، استفاده از کرم های ضد آفتاب است. این محصول علاوه بر اینکه خاصیت محافظت کنندگی در برابر نور آفتاب را دارد، باعث می شود تا از چین و چروک های احتمالی بر روی پوست نیز جلوگیری کند. همچنین این محصول مناسب برای پوست خشک است و  با داشتن ۴% هیالورونیک اسید، پوست شما را تا 24 ساعت آبرسانی می کند. از ویژگی های دیگر آن، دارا بودن فیلتر های ضد آب است که مناسب برای سولار و برنزه کردن پوست است.

بیکن | Biken

 

برند بیکن ساخت کدام کشور است؟

کشور ایران

 

مواد اولیه تولید محصولات برند بیکن از کدام کشور تهیه می شود؟

مواد اولیه محصولات برند بیکن از معتبرترین منابع آلمانی تامین شده تا به خوبی پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان باشد.

 

محصولات متنوع برند بیکن؟

کرم ضد آفتاب رنگی (در دو نوع پوست چرب و خشک، و در چهار طیف رنگی جذاب از هر نوع)
کرم آبرسان و نرم کننده دست و ناخن
پاک کننده آرایش میسلار واتر (در دو نوع پوست چرب و خشک)
محلول پاک کننده دوفاز آرایش چشمی
ضد آفتاب فیوژن واتر بی رنگ

 

آیا برند بیکن از نظر کیفیت و قیمت می‌تواند با محصولات خارجی رقابت کند؟

بله. کیفیت ساخت این برند بالا بوده و مواد اولیه محصولات آن از خارج از کشور وارد شده و می‌تواند با نمونه‌های مشابه خارجی رقابت کند.

اطلاعات بیشتر ...