آلبا مارین | Alba Marine

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

آلبا مارین

Alba Marine برند اسپانیایی تولید کننده محصولات مراقبت از مو می باشد. محصولات این برند دارای مواد تشکیل دهنده بسیار عالی و با کیفیت است. هم چنین دارای مواد مغذی و تقویت کننده مو می باشد.

 

محصولات آلبا مارین | Alba Marine

 

بهترین محصولات برند آلبا مارین؟

 

1. ماسک مو تقویت کننده عمقی آلبا مارین

ماسک تقویت کننده عمقی آلبا مارین مناسب موهای خشک و آسیب دیده حاوی روغن آرگان و عصاره چای سبز قابل استفاده داخل حمام است این محصول فاقد سولفات و حاوی روغن جوجوبا و کنجد، کراتین و کلاژن است. این ماسک تغذیه کننده عمیق مو است و خاصیت تقویت کننده و آبرسان دارد. همچنین، افزایش دهنده حالت ارتجاعی مو و برگرداننده درخشش موها است.

 

2. ماسک مو احیا کننده کامل آلبا مارین

ماسک احیا کننده کامل مو آلبا مارین مناسب موهای خشک و آسیب دیده آست. این محصول حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم و کراتین است که  فاقد سولفات می باشد. ماسک احیا کننده کامل مو آلبا مارین سبب کاهش شکنندگی و وز موها و همچنین بازگرداننده درخشش مو و استحکام بخش ساقه مو می باشد.

 

3. شامپو تقویت کننده مو آلبا مارین

شامپو تقویت کننده فاقد سولفات آلفا مارین مدل نوریشینگ مناسب موهای حساس و کراتین شده است. جهت مصرف روزانه و محافظت از کدر شدن رنگ مو ها می باشد. حاوی پروتئین گندم، پروتئین ذرت، پروتئین سویا و کراتین هیدرولیز شده می باشد. خاصیت پاک کنندگی قوی دارد و موها را عمیقا نرم و آبرسانی و تغذیه می کند همچنین کراتینه مو ها را حفظ و فولیکول های مو ها را ترمیم می کند. موها را درخشان و ابریشمی می کند و به موها جلوه ای شاداب و سالم می بخشد.

 

4. شامپو بوتاکس مو آلبا مارین

شامپو فاقد سولفات آلفا مارین مدل بوتاکس مناسب موهای شکننده و کراتین شده است. جهت مصرف روزانه و محافظت از کدر شدن رنگ مو ها می باشد. حاوی خاویار و کلاژن و ویتامین E می باشد. داشتن کلاژن در داخل این شامپو منجر به تولید آمینه سازنده ی موها می شود. خاصیت پاک کنندگی قوی دارد و موها را عمیقا نرم و آبرسانی و تغذیه می کند همچنین کراتینه مو ها را حفظ و فولیکول های مو ها را ترمیم می کند. دارای خاصیت ضد پیری و جوانسازی مو و همچنین ایجاد لایه بوتاکس محافظ بر روی ساقه مو ها می باشد.

 

5. ماسک بوتاکس مو آلبا مارین

ماسک فاقد سولفات آلفا مارین مدل بوتاکس مناسب موهای ضعیف و شکننده است. نرم کننده عمیق موها است و موها را درخشان و ابریشمی می کند. این ماسک، جهت مصرف روزانه و محافظت از کدر شدن رنگ مو ها مناسب می باشد و آبرسانی قوی است.

آلبا مارین | Alba Marine

ویژگی اصلی تمام محصولات برند Alba Marine؟

از ویژگی های مهم تمام محصولات این برند به عدم استفاده از سولفات و پارابن می توان اشاره کرد. عدم وجود سولفات در شامپو یا ماسک مو باعث آسیب ندیدن مو های شما می شود.

 

محصولات آلبا مارین از کجا بخرم؟

شما می توانید برای خرید محصولات برند آلبا مارین به سایت آریپو مراجعه فرمایید.

اطلاعات بیشتر ...