وودلایک | Woodlike

نمایش 1–30 از 37 نتیجه

کالاهای موجود

وودلایک

Woodlike وودلایک در اصل یک برند فرانسوی است که با ارائه انواع ادکلن، اسپری بدن و بادی اسپلس در رایحه‌های مختلف بهترین کیفیت را به مشتری ارائه می‌کند. محصولات برند وودلایک در انواع زنانه و مردانه مختلف به بازار عرضه می‌گردد.

 

محصولات وودلایک | Woodlike

 

بهترین محصولات برند وودلایک؟

 

1. بادی اسپلش وودلایک مدل ورساچه

بادی اسپلش وودلایک مدل ورساچه می باشد که در دسته ی بادی اسپلش قرار می گیرد. اغلب استفاده از بادی اسپلش بعد از استحمام صورت می گیرد که حس طراوت و تازگی را از طریق آبرسانی به پوست، برای مدت بیشتری ماندگار کند. این محصولات از ترکیب عصاره های گیاهی و روغن تولید می شود اگر می خواهید در طول روز و پایان فعالیت های روزانه ی خود همچنان طراوت و انرژی و بالندگی خود را حفظ کنید، بادی اسپلش وودلایک مدل ورساچه گزینه ی مناسبی می باشد.

 

2. بادی اسپلش وودلایک مدل اکلت

بادی اسپلش وودلایک مدل اکلت می باشد که در دسته ی بادی اسپلش قرار می گیرد. اغلب استفاده از بادی اسپلش بعد از استحمام صورت می گیرد که حس طراوت و تازگی را از طریق آبرسانی به پوست، برای مدت بیشتری ماندگار کند. این محصولات از ترکیب عصاره های گیاهی و روغن تولید می شود اگر می خواهید در طول روز و پایان فعالیت های روزانه ی خود همچنان طراوت و انرژی و بالندگی خود را حفظ کنید، بادی اسپلش وودلایک مدل اکلت گزینه ی مناسبی می باشد.

 

3. بادی اسپلش زنانه وودلایک (مشابه باکارات رژ) مدل بلک مارین

بادی پرفیوم وودلایک بلک مارین مشابه رایحه ادکلن باکارات رژ می باشد. دارای ماندگاری بالا و قابل استفاده حتی برای پوست های حساس می باشد. استفاده از این بادی پرفیوم به پوست حس تازگی و طراوت می بخشد. این محصول حاوی گلیسیرین و محافظ پوست می باشد.

 

4. بادی اسپلش مردانه وودلایک مدل بلغاری آکوا

بادی اسپلش مردانه وودلایک مدل بلغاری آکوا بر گرفته از عطر معروف مردانه بولگاری آکوا پور هوم بوده که با رایحه خنک و ملایم بیشترین ماندگاری را در فصول گرم سال دارد. این بادی اسپلش برای استفاده روزانه و بعد از حمام توصیه می‎ شود؛ چرا که ماده گلیسیرین یکی از ترکیبات مهم این محصول بوده که سبب رطوبت رسانی به پوست بدن شده و از خشکی آن جلوگیری می‎ کند. در نتیجه بدن را بعد از استحمام رطوبت رسانی کرده و از ایجاد تعریق و بوی ناخوشایند آن پیشگیری می‎ کند. بادی اسپلش وودلایک از میزان غلظت اسانس بیشتری نسبت به سایر برندهای دیگر برخوردار بوده و می‎ تواند تا 6 ساعت ماندگاری داشته باشد.

 

5. بادی اسپلش وودلایک مدل تروساردی دونا

بادی اسپلش زنانه وودلایک مدل تروساردی دونا بر گرفته از ادو پرفیوم زنانه تروساردی دونا بوده که دارای رایحه ملایم وشیرین است. این محصول مناسب برای فصول گرم سال است و دارای قدرت بویایی متوسط می ‎باشد. بادی اسپلش وودلایک در حجم ۲۵۰ میلی لیتر از نوع پرفیوم بوده که به همین جهت از پخش بو و ماندگاری بالایی برخوردار است.

 

وودلایک | Woodlike

 

برند وودلایک در کدام کشور ساخته می شود؟

محصولات وودلایک در کشور ایران تحت لیسانس کشور فرانسه تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

 

ویژگی منحصر به فرد برند woodlike؟

بادی اسپلش‌های وود لایک با کیفیت خوبی ساخته می‌شوند؛ ماندگاری بالایشان مصداق همین امر است. هم چنین تنوع روایح در محصولات وودلایک بسیار بالاست.

اطلاعات بیشتر ...