ویوا ویتا | Viva Vita

در حال نمایش 7 نتیجه

کالاهای موجود

ویوا ویتا

Viva Vita یکی از برندهای شرکت ایرانی شانا عطر است که در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات عطری آغاز کرد. ویوا ویتا برندی است که از زندگی و اراده ای مصمم برای رویارویی با چالش های روزمزه زندگی و غلبه بر آن ها سخن به میان می آورد.

 

محصولات ویوا ویتا | Viva Vita

 

بهترین محصولات برند ویوا ویتا؟

 

1. ادو پرفیوم مردانه ویوا ویتا مدل اسپید

ادو پرفیوم مردانه اسپید ویوا ویتا محصولی از برند ایرانی ویوا ویتا است که در سال 2021 به بازار عطر عرضه گردید. این عطر برای مردی با شخصیت اجتماعی قوی و کاریزماتیک طراحی شده که حضور اغواگرانه و مغناطیسی او همراه با آدرنالین، ضربان قلب شما را بالا می برد. ویوا ویتا، این کلکسیون عطری را با روحی ورزشی، برای تصرف زیبایی های زندگی خلق کرده است.

 

2. ادوپرفیوم زنانه ویوا ویتا مدل این جوی

ادو پرفیوم زنانه اینجوی ویوا ویتا محصولی از برند ایرانی ویوا ویتا است که در سال 2021 به بازار عطر عرضه گردید. تجسم قدرتی مسخ کننده. منظومه ای مخملی، ظریف و در عین حال قدرتمند. قصیده ای از لذت ها ی زندگی. رایحه این عطر زنانه، رویایی، سرشار ازانرژی، نشاط و جسارت برای کشف فصل جدیدی از زنانگی است. ادو پرفیوم این جوی عطری از شرکت ویوا ویتا است و برای استفاده خانم ها مناسب است.

 

3. ادو پرفیوم زنانه ویوا ویتا مدل جولی

عطری بی نظیر با رایحه ای گلی، شرقی. عطری جذاب و دلفریب که همانند اکسیری جادویی، نشاط ، شادی و سرخوشی را با خود به ارمغان می آورد. عطری با رایحه ای اسرارآمیز که با به تصویر کشیدن جذابیت های زنانه، به لذات و زیبایی های زندگی طعنه می زند. عطری هیجان انگیز برای بانویی جذاب و دلفریب که با سبک زندگی خیره کننده خود و با تکیه بر اعتماد به نفس بالایش، چشم ها را به خود خیره می سازد.

 

4. ادوپرفیوم مردانه ویوا ویتا مدل فرش

ادو پرفیوم مردانه فرش ویوا ویتا عطری از برند ایرانی ویوا ویتا است که در سال 1401 روانه به بازار عطر جهان معرفی شد، عطری منحصر به فرد با رایحه ای چوبی، مرکباتی و ادویه ای. عطری که با رایحه بی نظیر خود تعریفی تازه از واژه جسارت را ارائه می دهد و انرژی و هیجان بالایی را در وجود شما ایجاد می کند.

 

5. ادو پرفیوم مردانه ویوا ویتا مدل پاور

ادو پرفیوم مردانه پاور ویوا ویتا محصولی از برند ایرانی ویوا ویتا است که در سال 2021 به بازار عطر عرضه گردید. تجسم قدرتی مسخ کننده. رایحه ای که ماهیت وقار، ادب و خوش طبعی را به تصویرمی کشد. این عطر مردانه به دلیل حضور اعتیادآور و جذابیت بی نظیرش در ذهن حک شده و هرگز فراموش نمی شود. ادو پرفیوم پاور برای مردی متمایز، قدرتمند و فعال طراحی شده؛ مردی که به دنبال تجربیات هیجان انگیز است.

ویوا ویتا | Viva Vita

 

ویوا ویتا به چه معنا است؟

Viva vita به معنای “زنده باد زندگی” است. این بدین معناست که به استقبال چالش ها و لذت های زندگی می رود و آنها را سخاوتمندانه سخت در آغوش می گیرد و با تلاش، جنب و جوش بسیار و خلق اعتماد به نفس، آن ها را به فرصت هایی ناب برای دستیابی به کمال تبدیل می کند.

 

عطرهای ویوا ویتا مناسب آقایان است؟

عطر ویواویتا در دو نوع زنانه و مردانه ( که بعضا به عنوان ادکلن ویواویتا نیز شناخته می شود ) ارایه می گردد.

 

اطلاعات بیشتر ...