تافت | Taft

در حال نمایش 18 نتیجه

کالاهای موجود

تافت

Taft یکی از محصولات شوارتسکف است، که می تواند به موهای شما حالت‌های دلخواه را هدیه بدهد و درخشندگی مو را تا حد قابل قبولی برساند تا فرد با خرید محصولات تافت احساس رضایت کند. تافت‌ها شامل انواع مختلفی هستند. هم اکنون سبد محصولات حالت دهنده تافـت به عنوان یکی از بهترین حالت دهنده های بازار جهانی با محصولات مختلف از قبیل اسپری مو، ژل، واکس، موس حالت دهنده و در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

 

محصولات تافت | Taft

 

بهترین محصولات برند تافت؟

 

1. عطر مو براق کننده تافت

عطر مو و براق کننده  تافت با ایجاد براقیت بسیار طبیعی و رایحه گل ها و میوه ها باعث ایجاد شادابی روزانه در موها می شود. این اسپری حاوی مواد آبرسان بوده و بدون ایجاد سنگینی و حس چربی در مو مناسب استفاده روزانه برای انواع مو می باشد. استفاده از اسپری خوشبو کننده مو تافت حس خوشایند موهایی براق و خوش بو را برای شما به ارمغان می آورد.

 

2. اسپری حالت دهنده مو تافت مدل پاور

اسپری موی تافت مدل پاور حالت دهنده قوی مو بوده و دارای درجه نگهدارندگی 5 می باشد. اسپری تافت پاور از خشک شدن موها جلوگیری کرده و در عین حال ایجاد سنگینی روی مو نمی کند.

 

3. ژل مو تافت مدل آبسولو فیکس

ژل مو تافت، قویترین محصول برند تافت در زمینه نگهداری از حالت مو می باشد. ژل مو یکی از قدیمی ترین مواد حالت دهنده مو است که سال هاست مورد استفاده آقایان و خانم ها قرار می گیرد. مهم ترین معیار ژل مو، قدرت نگه دارندگی حالت مو است. این محصول با داشتن قدرت نگهداری بسیار بالا خیالتان را از حفظ حالت مو به میزان ۴۸ ساعت راحت خواهد کرد. همچنین از ایجاد چربی در موهایتان جلوگیری کرده و به دلیل داشتن مواد با کیفیت به هیچ وجه روی موهایتان سفیدک نخواهد بست.

 

4. اسپری نگهدارنده حالت موی تافت مدل اولتیمیت

اسپری حالت دهنده تافت اولتیمیت حالت مو را به‌خوبی حفظ می‌کند و تافت 250 میلی‌لیتر حجم دارد . به‌دلیل معروف بودن برند تافت در زمینه‌ی محصولات مربوط به مو، از گذشته تا کنون اسپری‌های مو را با نام تافت می‌شناسیم. کیفیت بالای محصولات برند تافت و همچنین تنوع این محصولات منجربه خرید و استفاده‌ی بالای آن شده است. اسپری موی تافت دارای میزان حفظ قدرت 6 است و این معنی را می‌دهد که عملکردی بسیار قوی دارد و تا مدتی طولانی حالت موها را حفظ می‌کند.

 

5. اسپری حالت دهنده مو تافت مدل پاور

اسپری حالت دهنده مو تافت مدل پاوراز ایجاد رسوب و چسبندگی بر روی مو جلوگیری می کند. خاصیت الکتریسیته ساکن از بین می رود و تافت پاور بسیار عالی برای افرادی می باشد که به دنبال یک فیکس کننده بسیار قوی بدون ایجاد چسبندگی می باشند. استفاده از این تافت مو بر روی موها ایجاد سنگینی نمی کند و شادابی موها حفظ خواهد شد. تافت پاور برای تمامی شرایط جوی مناسب می باشد.

تافت | Taft

 

برند تافت ساخت کدام کشور است؟

برند تافت یک برند آلمانی است که در زمینه تولید محصولات تخصصی و مراقبت از موی سر فعالیت خود را به صورت جدی ادامه می دهد.

 

ویژگی اسپری های حالت دهنده مو Taft؟

  • آبرسان مو
  • افزایش دهنده درخشندگی طبیعی مو
  • ایجاد موهایی معطر و شاداب
  • بدون ایجاد چربی یا سنگینی بر روی موها

 

قیمت محصولات تافت مناسبه؟

بله. برند تافت به خوبی توانسته است با ارائه محصولات باکیفیت خود در کنار برخورداری آن ها از قیمتی مناسب همواره مشتریان دائمی ای از چندین کشور برتر دنیا داشته باشد.

اطلاعات بیشتر ...