ساسکین | Soskin

در حال نمایش 8 نتیجه

کالاهای موجود

ساسکین

Soskin برند آرایشی و بهداشتی است. یک برند معتبر و معروف فرانسوی است که با بیش از 25 سال سابقه در زمینه زیست شناسی ساختار پوست، انتظارات شما را با توجه به سن، محل تولد، رنگ پوست و مدت زمان قرارگیری در معرض آلودگی‌ها و اشعه ماوراء بنفش برآورده می‌سازد.

 

محصولات ساسکین | Soskin

 

بهترین محصولات برند ساسکین؟

 

1. کرم ضد آفتاب SPF 50 رنگی ساسکین

این ضدآفتاب به صورت کرم است و بافت بسیار سبکی دارد. به دلیل بافت بسیار سبک سریع جذب پوست شده و احساس سنگینی ایجاد نمی‌کند. کرم ضدآفتاب رنگی ساسکین به دلیل داشتن +SPF 50 بیشترین میزان محافظت را از پوست در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید انجام می‌دهد. این ضد آفتاب به دلیل داشتن فیلترهای UVA و UVB نهایت محافظت از پوست را در برابر اشعه ماورای بنفش نور خورشید انجام می‌دهد و از ایجاد آفتاب سوختگی، آلرژی به نور خورشید، لک و… جلوگیری می‌کند.

 

2. کرم ضدآفتاب SPF 50 بی رنگ ساسکین

این ضدآفتاب به صورت کرم است و بافت بسیار سبکی دارد. به دلیل بافت بسیار سبک سریع جذب پوست شده و احساس سنگینی ایجاد نمی‌کند. کرم ضدآفتاب بدون رنگ ساسکین به دلیل داشتن +SPF 50 بیشترین میزان محافظت را از پوست در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید انجام می‌دهد. این ضدآفتاب حاوی ++++PA است که ۱۶ برابر بیشتر از حالت عادی از پوست در برابر اشعه UVA محافظت می‌کند.

 

3. ژل پاک کننده پوست مختلط و چرب ساسکین

این محصول منحصر به فرد، پاک کننده و برطرف کننده آلودگی و چربی اضافی سطح پوست بوده و در از بین بردن سلول های مرده پوست موثر می باشد. ترکیبات گیاهی فوق العاده در این محصول شفافیت و سلامت طبیعی را به پوست شما باز می گرداند.

 

4. کرم مرطوب کننده پوست چرب ساسکین

کرم مرطوب کننده قوی ساسکین  رطوبت مناسب پوست را به مدت 24 ساعت حفظ کرده و موجب تغذیه پوست می گردد، این کرم سبک میزان آب مطلوب را به لایه اپیدرم باز می گرداند و باعث احیاء لایه هیدرولیپیدی و محافظت از آن در برابر شرایط نامطلوب جوی می شود. حافظ رطوبت و مواد مغذی در اعماق پوست می باشد.

 

5. کرم آبرسان پوست چرب ساسکین

کرم آبرسان پوست چرب ساسکین حاوی ترکیب‌هایی هدفمند مانند لیپیدهای مناسب غیرچرب، پنتنول، ۱۸ بتا اسید گلیسیرتینیک و عصاره گل همیشه بهار است که برای پاسداری از آب‌رسانی پوست چرب و مستعد جوش در برابر کم آبی حمایت می‌کند. کرم آبرسان پوست چرب ساسکین، با ترکیب‌های ویژه خود سرخی و التهاب‌های پوستی را می‌خواباند و با بافتی سبک، جذبی سریع و غیرجوش زا بدون حس چربی و چسبندگی، منافذ پوستی را کوچکتر کرده و به ترازمندی چربی پوست و بهبود سلول‌های آسیب‌دیده کمک می‌کند.

ساسکین | Soskin

 

برند ساسکین در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

در زمینه تولید محصولات تخصصی پوست

 

ویژگی‌های برند Soskin؟

اولویت این برند استفاده از مواد اولیه گیاهی در تولید محصولاتش است که صرف نظر از مواردی چون سن، تراکم و سفتی، رنگ و نوع پوست، با انواع پوست نیز سازگار می‌باشد. این مواد گیاهی با توجه به نوع و شرایط پوست هر فردی، مکانیزم بیولوژیکی اپیدرم را شبیه سازی می‌کنند تا بتواند نیازهای مختلف آن‌ را پوشش دهند.

فرمولاسیون محصولات ساسکین دارای ترکیبات فعال و طبیعی هستند که به صورت کاملا سازگار با پوست انتخاب می‌شوند. این محصولات به غشای سلولی نفوذ کرده و از مکانیسم‌های طبیعی پیروی می‌کنند تا جنبه متعادلی از پوست سالم را ایجاد کنند. سطح پوست، از مواد فعال گیاهی برای بازگرداندن مکانیسم‌های دفاعی و تغذیه استفاده می‌کند.

 

محصولات برند ساسکین حساسیت ایجاد می کنند؟

محصولات بهداشتی ساسکین دارای فرمولاسیون ضد آلرژی هستند که برای انواع پوست حساسیتی ایجاد نخواهند کرد.

 

محصولات ساسکین بخرم؟

کالاهای آرایشی بهداشتی ساسکین ضمن داشتن کیفیت بالا، از محبوبیت خوبی برخوردار هستند و محصولات برند ساسکین با قیمت مناسب و کارایی خوب، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تهیه این اقلام به شمار می‌روند.

اطلاعات بیشتر ...