سکرت | Secret

در حال نمایش 21 نتیجه

کالاهای موجود

سکرت

Secret از سال 1956 فعالیت خود را در زمینه محصولات قوی مرطوب کننده و معطر آغاز کرد. مهم‌ترین تولیدات این شرکت را محصولات بهداشتی اعم از دئودرانت‌های ژله‌ای، صابونی و کرمی (کلینیکال) در رایحه‌های متفاوت با خواص و ماندگاری‌های گوناگون در بر می‌گیرد. اکثر محصولات این شرکت را دئودرانت‌ها تشکیل می‌دهند که دوام بسیار بالایی در ضد تعریق بودن دارند. برند سکرت یکی از بهترین و معروف‌ترین برند تولید کننده دئودرانت به حساب می‌آید.

 

محصولات سکرت | Secret

 

بهترین محصولات برند سکرت؟

 

1. مام ژله ای بلوبری سکرت

مام ژله ای بلوبری سکرت مناسب بانوان طراحی و ساخته شده است. ضد تعریقی با ماندگاری ۴۸ ساعته که می تواند یکی از گزینه های مناسب برای شما بانوان عزیز باشد. این محصول با از بین بردن بوی نامطبوع عرق به خوشبو ماندن شما کمک می کند. دارای جذب سریع نیز می باشد.

 

2. مام استیک کرمی گل زنبق سکرت

استیک ضد تعریق کرمی سکرت رایحه گل زنبق دره دارای فناوری پیشرفته جهت خنثی سازی 48 ساعته بو و عرق توسط فرمول کرم رطوبت رسان است . استیک ضدتعریق سکرت دارای pH متعادل با پوست است و بلافاصله پس از استفاده جذب شده و اثری از خود بر جای نمی گذارد، این فرمول به همراه رایحه دلپذیر گل زنبق دره به خوبی کمک می کند تا در طول روز پوستی نرم و خوشبو داشته باشیم.

 

3. مام صابونی سکرت مدل پاودرفرش

مام صابونی سکرت مدل پاودر فرش ضمن محفاظت کامل و 24 ساعته از خشکی زیر بغل، حاوی نرم کننده و تسکین دهنده جهت حفظ نرمی و جلوگیری از تحریک پوست است و لک و اثر سفیدی به جا نمی گذارد.

 

4. مام صابونی فاقد آلومینیوم سکرت

مام صابونی سکرت دارای پودر محافظت کننده بوده که التهابات پوستی را از بین می‌برد و مناسب استفاده بانوان است. مام صابونی سکرت pH متعادل و سازگار با پوست دارد و بوی نامطبوع بدن را رفع می کند. این مام ماندگاری بالایی بر روی پوست دارد و رطوبت زیربغل را کاهش می‌دهد. این مام فاقد الومینیوم و پارابن بوده و دارای خواص ضد تعریق بوده و برای مصرف روزانه گزینه خوبی است.

 

5. مام استیک کرمی گل رز سکرت 

دارای فناوری پیشرفته جهت خنثی سازی 48 ساعته بو و عرق توسط فرمول کرم رطوبت رسان است. استیک ضدتعریق سکرت دارای pH متعادل با پوست است و بلافاصله پس از استفاده جذب شده و اثری از خود بر جای نمی گذارد، این فرمول به همراه رایحه گلاب به خوبی کمک می کند تا در طول روز پوستی نرم و خوشبو داشته باشیم.

 

سکرت | Secret

 

ویژگی محصولات ضد تعریق برند سکرت؟

این محصولات از ایجاد تعریق در زیر بغل جلوگیری می‌کند و رایحه‌های دلنشینی دارد. قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند و برای مردان و زنان مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین تمام محصولات قابل استفاده برای مصرف روزانه هستند و تا 48 ساعت بر روی بدن ماندگار می‌باشند.

اطلاعات بیشتر ...