رزابه | Rosabe

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

رزابه 

rosabe برند آرایشی چشم می باشد که مبدا برند کشور آلمان است. برند رزابه محصولاتی مانند مداد چشم، خط چشم ماژیکی، ریمل حجم دهنده و… تولید می کند.

محصولات رزابه | Rosabe

بهترین محصولات برند رزابه؟

 

1. مداد چشم ضد آب مشکی رزابه

مداد چشم ضد آب بادوام رزابه که قابل‌ استفاده در داخل و خارج چشم بوده و به‌ عنوان خط چشم  هم می‌توان از آن استفاده کرد. ضد آب بودن و ماندگاری بالا، یکی از مشخصه‌ های اصلی این محصول به‌شمار می‌رود. مداد چشم ضد آب مشکی رزابه پوشش دهی عالی و فوق العاده مشکی برای شما خواهد داشت و زیبایی بی نظیری برای چشمان شما ایجاد می کند. این محصول با ماندگاری بالایی که دارد برای استفاده روزانه بسیار مناسب است و هیچ گونه لک و تیرگی در اطراف چشمان شما به وجود نمی آورد.

 

2. ریمل حجم دهنده رزابه

ریمل بیگ بلد رزابه با داشتن برس مویی از نوع ریمل‌های حجم‌دهنده است که علاوه برحالت دار کردن مژه ها از چسبیدن آنها بهم جلوگیری می کند. ریمل حجم دهنده رزابه دارای مواد نایلونی یا الیاف ابریشم مصنوعی است که باعث افزایش حجم و طول مژه ها می‌شوند. ریمل بیگ بلد رزابه سبب تقویت مژه های و جلوگیری از ریزش آن ها می شود. این محصول دارای  بافت بسیارسبکی می باشد که علاوه بر عدم ایجاد احساس سنگینی بر روی مژه ها، از ریزش مواد ریمل در اطراف چشم جلوگیری می کند. رنگ مشکی این ریمل با پوشش کامل و یکدست کردن رنگ مژه ها ضخامت آن ها را افزایش می دهد.

 

3. ریمل حجم دهنده رزابه مدل سوپر ولوم

ریمل حجم دهنده روزابه به خوبی این نیاز شما را برآورده کرده و به دلیل داشتن برس مخصوص، به خوبی به مژه‌های شما حجم خواهد داد. این محصول بیشتر برای افراد که دارای مژه‌های کم پشت، کمرنگ یا بلند هستند، توصیه می‌شود، زیرا این ریمل با حجم دهی به مژه‌ها آن‌ها را ضخیم‌تر و پرپشت‌تر نشان خواهد داد. این محصول برای بانوانی که تمایل دارند با حجم‌دهی به مژه‌ها، جلوه بیشتری به چشم‌های خود بدهند ، مناسب و کاربردی است.

 

4. خط چشم ماژیکی رزابه

خط چشم کوزه ای رزابه بسیار مشکی است بنابراین تنها جهت طراحی خط چشم مناسب می‌باشد، این خط چشم برای تمامی افراد مناسب می باشد، اما افرادی وجود دارند که چشم های آنان نسبت به انواع لوازم آرایشی حساسیت نشان می دهد، توصیه ما به این گونه افراد استفاده از این خط چشم می باشد. ماندگاری این خط چشم کوزه ای رزابه بالا بوده و در طول روز و مراودات مختلف پاک نمی شود، بنابراین افراد مجبور به تمدید آرایش خط چشم خود نیستند. خط چشم کوزه ای رزابه بسیار نرم و روان است و همین امر، فرآیند طراحی و کشیدن خط چشم را ساده تر می کند.

 

5. خط چشم قلمی رزابه

خط چشم ماژیکی قلمی رزابه بسیار نرم و روان است. نوک این خط چشم بسیار نازک می باشد و می توانید به وسیله ی آن و با نهایت دقت به طراحی خط چشم خود بپردازید. ماندگاری این خط چشم بالا بوده و در طول روز پاک نمی شود، بنابراین نیازی به تمدید خط چشم خود نخواهید داشت.

رزابه | Rosabe

خط چشم رزابه ضدحساسیت است؟

خط چشم کوزه ای رزابه حساسیت ایجاد نمی کند و افرادی که به لوازم آرایش حساسیت دارند می توانند با آسودگی خیال از این محصول استفاده کنند

اطلاعات بیشتر ...