رد وان | Red One

فیلـتر

در حال نمایش 10 نتیجه

ردوان

Red One یک برند ترکیه‌ای است که از سال 1998 به ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی می‌پردازد. این برند از سال 1393 با انتقال فرمول تولید محصولات خود به شرکت بازرگانی آرشیدا سلامت آرایه، سهم عظیمی از فرآورده‌هایش را در بازار ایران به فروش می‌رساند.

محصولات رد وان | Red One

 

بهترین محصولات برند ردوان؟

 

1. واکس مو سیلور ردوان

واکس مو ردوان فاقد پارابن و ترکیبات آسیب رسان بوده، موها را چرب و یا خشک نمی کند و هیچ گونه آسیبی به موهای شما نمی رساند.واکس مو ردوان بعد از استفاده باعث ایجاد سفیدک روی موها و یا ایجاد شوره نمی شوند. و با ماندگاری بسیار عالی که دارد می توانید یک روز کامل و طولانی را بدون نگرانی برای آرایش موهایتان سپری کنید.واکس موی مشکی ردوان با ایجاد یک لایه محافظ روی موها مانع از آسیب رسیدن به موها در اثر عوامل محیطی می گردد.

 

2. واکس مو بلک رد وان

واکس موحالت دهنده ردوان به صورت ژلاتین تقریبا سفتی است که در آن اثر خیلی کمی از چربی وجود دارد و شما با لمس این واکس مو حالت چرب بودن را احساس نمی کنید و متوجه مات بودن و عدم درخشش و براقیت در این واکس مو می شوید. واکس مو مات ردوان از نظر قدرت نگه دارندگی مو ی سر بسیار قوی می باشد و بعد از حالت دادن مو به راحتی حالت خود را از دست نمی دهد و امکان این که تا دو یا سه روز موها شما در همان حالت بماند وجود دارد. واکس موهای مشکی رنگ این کمپانی دارای رایحه ای دلپذیر و مورد استفاده آقایان است.

 

3. واکس مو ویولتا رد وان 

واکس مو حالت دهنده ردوان به صورت ژلاتین تقریبا سفتی است که در آن اثر خیلی کمی از چربی وجود دارد و شما با لمس این واکس مو حالت چرب بودن را احساس نمی کنید و متوجه مات بودن و عدم درخشش و براقیت در این واکس مو می شوید. واکس مو مات ردوان از نظر قدرت نگه دارندگی مو ی سر بسیار قوی می باشد و بعد از حالت دادن مو به راحتی حالت خود را از دست نمی دهد و امکان این که تا دو یا سه روز موها شما در همان حالت بماند وجود دارد. واکس موهای بنفش رنگ این کمپانی دارای رایحه ای دلپذیر و مورد استفاده آقایان است.

 

4. واکس مو نارنجی ردوان 

واکس مو حالت دهنده رد وان به صورت خمیری تقریبا سفت می باشد که در آن اثر بسیار کمی از چربی وجود دارد و شما با لمس و استفاده این واکس مو حس پرب بودن این محصول را احساس نمی کنید و همچنین متوجه ماتی و عدم درخشش این واکس بر روی موهای خود می شوید. این محصول از نظر قدرت نگهدارندگی موی سر بسیار قوی بوده و ماندگاری معمولا بالای 48 ساعت دارد. واکس موی رد وان رنگ نارنجی دارای رایحه ای مطبوع و دلپذیر پرتغال و انبه می باشد.

 

5. واکس مو برایت وایت رد وان

این واکس مو دارای قدرت نگهداری بسیار قوی می باشد که می تواند مدت بسیار طولانی (بیش از ۴۸ ساعت) موها را به فرم دلخواه شما حفظ کند و باعث درخشندگی و براق شدن موهای شما می گردد. واکس مو سفید ردوان فاقد پارابن و ترکیبات آسیب رسان بوده، موها را چرب و یا خشک نمی کند و هیچ گونه آسیبی به موهای شما نمی رساند. واکس مو ردوان بعد از استفاده باعث ایجاد سفیدک روی موها و یا ایجاد شوره نمی شوند و با ماندگاری بسیار عالی که دارد می توانید یک روز کامل و طولانی را بدون نگرانی برای آرایش موهایتان سپری کنید.

رد وان | Red One

 

محصولات برند ردوان در کجا ساخته می شوند؟

ردوان یک برند تولید کننده محصولات بهداشتی و مراقبتی بوده که مرکز آن در ترکیه واقع شده است. این برند فرمول ساخت محصولات خود را در اختیار شرکت بازرگانی آرشیدا سلامت آرایه قرار داده است؛ بنابراین بخشی از محصولات ردوان در ایران ساخته می‌شوند.

 

ویژگی اصلی واکس مو برند Red One؟

  • محفاظت در برابر آلودگی‌ها و سایر عوامل آسیب‌زای محیطی
  • فاقد ترکیبات مضر مانند پارابن
  • ایجاد درخشندگی در موها
  • ماندگاری بسیار عالی
  • مختص آقایان
  • دارای رایحه خوش

 

قیمت محصولات ردوان خوبه؟

محصولات ردوان دارای قیمت مناسب و کیفیت خوبی هستند و به عنوان یک گزینه ایده آل برای خرید محسوب می شوند.

اطلاعات بیشتر ...