ریل تکنیک | Real Techniques

در حال نمایش 9 نتیجه

کالاهای موجود

ریل تکنیک

Real Techniques یکی از اولین برندهایی است که برنده جایزه برای ارائه ابزارهای نوآورانه برای زیبایی آفرینی در سراسر جهان را به ارمغان آورد. از سال 2011، این برند ابزارها و لوازم جانبی را برای کمک به ایجاد حرفه‌ای ترین و جذاب‌ترین آرایش ممکن ارائه داده است.

 

محصولات ریل تکنیک | Real Techniques

 

بهترین محصولات برند ریل تکنیک؟

 

1. براش اوری دی اسنشال ریل تکنیک

ست براش ریل تکنیک با کیفیت عالی برای افرادی است که می‌خواهند آرایشی زیبا و جذاب داشته باشند. این براش ها از پرزهای بسیار لوکس و نرمی ساخته شده‌ اند که باعث شده بسیار صاف و نرم باشند. این براش‌ها کاملا ضد خشونت علیه حیوانات بوده و مناسب برای افرادی است که وگان هستند. این ست حاوی چهار براش و یک پد است که همه نیازهای شما برای یک آرایش کامل و بی عیب و نقص را برطرف می‌کند.

 

2. پد آرایشی ریل تکنیک

پد آرایشی ریل تکنیک اسفنجی سه کاره است که بدنه گردی داشته و یک طرف آن نیز سطح صافی دارد. نوک دقیق این اسفنج، عیب و نقص ها و ایرادات چهره را به خوبی می باشند و صطح صاف آن نیز اطراف چشم و بینی را به خوبی کانتور می کند. پد ریل تکنیک در نهایت پوستی صاف و یکدست ایجاد کرده و چهره ای جذاب برایتان به ارمغان می آورد. طراحی چندکاره اسفنج ریل تکنیک، آرایش را به خوبی روی پوست پخش می کند.

 

3. ست براش مینی کرم پودر و رژ گونه ریل تکنیک

این ست مینی شامل براش شماره ی 200 است که با سر تختی که دارد مناسب برای پخش و فید کردن کرم پودر می باشد و براش شماره ی 407 با سر گرد بزرگ و موهای بلندی که دارد برای پخش رژ گونه، پنکیک، برنزر و…مناسب می باشد. براش های این ست این امکان را می دهد که به بهترین نحو کرم پودر و سایر مواد آرایشی را بر روی سطح پوست فید کنید.این براش‌ها از پرزهای تاکلون تولید شده‌اند که بسیار نرم و لطیف بوده و ضد خشونت علیه حیوانات می‌باشند.

 

4. ست براش آرایش چشم استارتر ریل تکنیک

ست براش ریل تکنیک استارتر شامل پنج براش است که همگی مخصوص آرایش چشم هستند. جالب است بدانید که براش های ریل تکنیک بر اساس کاربردی که دارند با رنگشان کدگذاری می‌شوند. ست براش ریل تکنیک استارتر با رنگ دسته ی بنفش همه براش‌هایی که برای آرایش چشم نیاز دارید را در خود دارد.

 

5. مینی بلندر ریل تکنیک

اسفنج ریل تکنیک چهارتایی(مینی) یا مینی بلندر ریل تکنیک برای بلند کردن و فید کردن محصولات لیکوئیدی میکاپ برای قسمت هایی که مقدار کمی از سطح پوست را پوشش می دهد کاربرد دارد. برای مثل کانسیلر یا پرایمر لیکوئیدی رنگی که زیر چشم و پشت پلک زده می شود توسط این اسفنج ها فید میشود. همچنین چربی اضافه محصولات میکاپ توسط این اسفنج ها یا بیوتی بلندر ها گرفته می شود. این پکیج از چهار اسفنج سایز متوسط و بسیار با کیفیت طراحی شده است.

 

ریل تکنیک | Real Techniques

 

محصولات برند ریل تکنیک؟

  • ابزارهای آرایش صورت
  • ابزارهای آرایش چشم
  • ابزارهای آرایش گونه‌ها
  • مجموعه اسفنج‌ها و پدهای آرایشی
  • تجهیزات جانبی دیگر

 

ویژگی براش های ریل تکنیک؟

مشخصات براش‌های ریل تکنیک وزن سبک، طراحی جذاب، استفاده آسان و تمیز کردن آسان آن است که به شما کمک می‌کنند خطوط مشخصی ایجاد کنید، پوشش بسازید و ظاهر آرایش خود را لایه‌بندی کنید.

 

قیمت محصولات برند ریل تکنیک خوبه؟

یکی از ویژگی‌های مهم برند ریل تکنیک، قیمت مناسب محصولاتش است. این برند تلاش می‌کند تا محصولات با کیفیت را با قیمتی قابل دسترس برای اکثر افراد، عرضه کند که به علاقه‌مندان به آرایش اجازه می‌دهد تا به آسانی به ابزارهای حرفه‌ای دسترسی پیدا کنند.

اطلاعات بیشتر ...