اورفین فارما | Orphin Farma

در حال نمایش 5 نتیجه

کالاهای موجود

اورفین فارما

Orphin Farma تمرکز خود را بر روی تولید و تهیه محصولات تقویت کننده و ضد ریزش مو قرار داده است. این برند با استفاده از ترکیبات موثر و به کارگیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته است تا موثرترین محصولات را به مصرف کنندگان عرضه کند.

محصولات اورفین فارما | Orphin Farma

 

بهترین محصولات برند اورفین فارما؟

 

1. شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده اورفین فارم

شامپو تقویت کننده اورفین فارما به واسطه ترکیبات پروتئینی، ویتامین ها و بیوتین موجود در ساختار خود، به خوبی قادر به تأمین نیاز های تارهای مو بوده و تأثیر بسزایی در افزایش مقاومت تارهای مو در برابر عوامل مخرب دارد. این شامپو با بهره گیری از پنتنول و کلاژن، تارهای مو را به طور عمقی تقویت و تغذیه رسانی کرده و سبب افزایش استحکام آنها می شود. علاوه بر این، ترکیبات به کار رفته در فرمولاسیون شامپو تقویت کننده اورفین فارما موجب احیا و بازسازی موهای آسیب دیده شده و شادابی از دست رفته را به آنها باز می گردانند.

 

2. شامپو ضد ریزش اورفین فارما

شامپو ضد ریزش اورفین فارما به واسطه عصاره گیاه بابا آدم، عملکرد غدد سباسه پوست سر را متعادل کرده و خاصیت ضد شوره نیز برای پوست سر دارد. علاوه بر این، سبب تقویت سلولهای پوست سر و تارهای مو شده و تأثیر بسزایی در کاهش ریزش موها دارد. همچنین استفاده از آلوئه ورا در فرمولاسیون این شامپو، سبب افزایش رشد موها و تحریک روند رشد مو شده و با خاصیت ضد قارچی و ضد میکروبی از بروز شوره نیز جلوگیری می کند.

 

3. شامپو ضد شوره اورفین فارما

شامپو ضد شوره اورفین فارما محصولی تخصصی برای درمان انواع شوره های پوست سر می باشد. این شامپو با بهره گیری از ترکیبات ضد شوره معدنی، به خوبی قادر به رفع شوره های پوست سر و عوامل ایجاد کننده آن بوده و تأثیر زیادی در جلوگیری از بروز مجدد این مشکل بر روی پوست سر دارد. علاوه بر این، شامپو ضد شوره اورفین فارما با خاصیت ضد قارچی فعال و ضد میکروبی، آلودگی ها و عوامل ایجاد کننده شوره را از بین برده و پوست سر را پاکسازی می نماید.

 

4. ماسک موهای رنگ شده و آسیب دیده اورفین فارما

ماسک موهای آسیب دیده اورفین فارما با توجه به نیازهای موهای رنگ شده و آسیب دیده فرموله سازی شده است. این ماسک با فرمولاسیونی سرشار از ترکیبات مغذی پروتئینی و گیاهی، برای ترمیم و آبرسانی موها آسیب دیده ارائه شده است. ترکیبات رطوبت رسان به کار رفته در ساختار ماسک موهای آسیب دیده اورفین فارما خشکی و کم آبی تارهای مو را برطرف کرده و آنها را به طور عمقی آبرسانی می نمایند.

 

5. شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما

شامپو مخصوص موهای چرب اورفین فارما با فرمولاسیونی سرشار از ترکیبات پپتیدی و آمینو اسید ها، محصولی مناسب برای کنترل فعالیت غدد چربی و جلوگیری از بروز آسیب های ناشی از چربی بیش از حد موها می باشد. این شامپو با بهره گیری از ویتامین ها، پروتئین ها و مخمرهای به کار رفته در ساختار خود، علاوه بر کنترل فعالیت غدد چربی و متعادل نمودن روند فعالیت آن، رطوبت رسانی قوی برای تارهای مو به عمل آورده و با ایجاد لایه ای محافظ بر روی آنها، از بروز خشکی و از بین رفتن رطوبت متعادل موها جلوگیری می کند.

اورفین فارما | Orphin Farma

برند اورفین فارما ساخت کدام کشور است؟

برند اورفین فارما یک برند اسپانیایی است.

 

برند اورفین فارما چه محصولاتی دارد؟

محصولات برند اورفین فارما متنوع هستند اما می‌توانیم به ماسک مو و شامپو تقویت کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده، شامپو ضد شوره، شامپو مخصوص موهای چرب، آمپول ضد ریزش مو و … اشاره کنیم.

 

محصولات برند اورفین فارما کیفیت خوبی دارند؟

برند اورفین فارما با استفاده از فناوری‌های به روز دنیا و بکارگیری ترکیبات موثر، محصولات خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می‌کند. کیفیت محصولات این برند با وجود کادر تولید کننده‌ی آن ها که از پزشکان، کارشناسان و متخصصان خبره تشکیل شده است، به خوبی قابل لمس است.

اطلاعات بیشتر ...