میا | Miaa

در حال نمایش 11 نتیجه

کالاهای موجود

میا

Miaa در زمینه تولید انواع محصولات کاشت ناخن سال ها مشغول فعالیت می باشد و به دلیل کیفیت بسیار بالای آن در سر تا سر دنیا از برندهای معروف محسوب می شود. از محصولات میا می توان پودر کاشت، پرایمر، ضدقارچ، لیکوئید، تاپ شاین و غیره را برشمرد.

 

محصولات میا | Miaa

 

بهترین محصولات برند میا؟

 

1. پودر کاشت ناخن 30 گرمی میا 

ترکیب این پودر با لیکویید شفافیت فوق العاده ای به ناخن ها می بخشد.این پودرهای پلیمری در گرما/هوای سرد و خشک ویا حتی مرطوب کریستاله نمی شوند. پلیمرهای میا جلوه ای فوق العاده به فرنچ می دهند. ترکیب عالی مواد تشکیل دهنده منجر به خاصیت صاف شوندگی و کاربرد آسان مواد شده که نتیجه آن استفاده بسیار کم از سوهان می باشد.

 

2. روغن کوتیکول ناخن میا

این محصول از ریشه‌ ریشه شدن ناخن جلوگیری می‌کند و حتی با وجود لاک در سطح ناخن تاثیر آن را روی ناخن شاهد خواهید بود. کوتیکول به قسمت سفید رنگ در ابتدای رویش ناخن که تغذیه و رشد ناخن در این قسمت انجام می‌شود. این محصول به‌صورت محلول روغنی است که در نرم شدن و انعطاف پذیری پوست‌های اطراف ناخن نقش دارد؛ همچنین از ترک خوردن و خشک شدن کوتیکول ( پوست‌های اطراف ناخن) جلوگیری می‌کند.

 

3. لیکویید کاشت ناخن میا 

لیکویید میا دارای بوی کمی است و دارای ثبات رنگی بسیار خوبی است. تولید شده از اتیل متا اکریلیت ۱۰۰ درصد بوده و پیوندهای تقاطعی منومری آنها باعث استحکام این مواد شده است. این فرمولاسیون به منظور اطمینان از کاربری فوق العاده مواد طراحی شده است. با این ویژگی که این مواد به خودی خود صاف می شوند و نیاز بسیار کمی به سوهان دارند.

 

4. تیپ کاشت ناخن 500 عددی میا

همه از داشتن ناخن هایی زیبا لذت می برند اما نمی توان بر روی ناخن های طبیعی هر تغییری را ایجاد کرد به همین خاطر بیشتر خانم ها از فناوری کاشت ناخن و تیپ های مختلف ناخن استفاده می کنند. تیپ کاشت ناخن میا کیفیت بسیار بالایی دارد و دارای رنگ طبیعی است.

 

5. پرایمر اسیدی میا

از پرایمر باید جهت آماده سازی ناخن قبل از کاشت استفاده کرد زیرا با حالت چسبنده ای که روی ناخن ایجاد می کند باعث می شود مواد کاشت ناخن راحت تر روی ناخن فیکس شود. در ماندگاری لاک ژل، کاشت اکریلیک و کاشت ژل بی تاثیر نمی باشد و مانع از ایجاد حباب زیر کاشت می شود. در برخی موارد برای بهتر چسبیدن دیزاین روی ناخن هم کمک می کند. کافیست یک لایه نازک پرایمر روی ناخن بزنید تا چسبندگی لازم جهت بهتر چسبیدن مواد ایجاد شود.

 

میا | Miaa

 

برند میا ساخت کدام کشور است؟

متعلق به کشور هلند است.

 

محصولات ناخن برند میا بخرم؟

بله. برند میا یکی از برند های معتبر و قدیمی در کاشت ناخن می باشد که می توان گفت یکی از بهترین و با کیفیت ترین موادهای حاضر در بازار است.

اطلاعات بیشتر ...