مالیزیا | Malizia

در حال نمایش 11 نتیجه

کالاهای موجود

مالیزیا

Malizia در ایتالیا تاسیس شد و در زمینه بهداشت و مراقبت پوست و مو فعالیت می‌کند. این برند محصولاتی برای مردان و زنان دارد تا همه پوست و مو زیباتری داشته باشند.

 

محصولات مالیزیا | Malizia

 

بهترین محصولات برند مالیزیا؟

 

1. فوم حمام آلوئه ورا مالزیا مدل دلیکاتو

فوم حمام آلوئه ورا و گل مگنولیا مالیزیا حاوی عصاره و رایحه دلپذیر سبز و گلی آلوئه ورا و گل مگنولیا بوده و مغذی و رطوبت رسان ملایم پوست می باشد. کافی است مقداری از فوم حمام را زیر جریان آب گرم درون وان بریزید و ابری از حباب شکل می گیرد، درون آن فرو روید و با آرامش ریلکس کنید. فوم حمام مالیزیا دارای pH خنثی بوده و بدون پارابن و سیلیکون است و همچنین تست شده توسط متخصصین پوست می باشد.

 

2. فوم اصلاح مالیزیا مدل وتیور

فوم اصلاح با تولید کف و لغزندگی مناسب، کمک شایانی به داشتن اصلاحی راحت می کند. فوم اصلاح مالیزیا مدل وتیور مرطوب کننده، مغذی و آبرسان پوست می باشد و برای پوست های مختلف قابل استفاده است.

 

3. اسپری زنانه مالیزیا

این محصول مناسب بانوان بوده و قابل استفاده در چهار فصل می باشد. 24 ساعت ماندگاری دارد و در ترکیباتش از سیلیکون و پارابن استفاده نشده است و تنوع خوبی در رایحه ها و طبع ها دارد.

 

4. اسپری مردانه مالیزیا آمو

این اسپری ها نیز مخصوص آقیان می باشد و در روایح و طبع های متنوع تولید شده است. ماندگاری محصولات 24 ساعت است و در تولید آن از سیلیکون و پارابن استفاده نشده است.

 

5. ادوتویلت مردانه مالیزیا مدل یومو

مالزیا یومو وتیور (مالزیا سبز) یکی از محبوب ترین محصولات مالزیا در بازار ایران می باشد. یک رایحه سمبلیک که برای تمامی سنین مناسب می باشد و حس تازگی و شادابی مردانه را در تمام طول روز زنده نگه می دارد. نوع رایحه تلخ و طبع آن خنک می باشد.

 

مالیزیا | Malizia

 

محصولات برند مالیزیا؟

مام و اسپری

محصولات اصلاح

ادوتویلت

فوم حمام

افترشیو

 

محصولات برند مالیزیا برای استفاده روزانه مناسب هستند؟

بله. محصولات بهداشتی این برند قابل استفاده برای انواع مو و پوست هستند و برای استفاده روزانه توصیه می‌شوند.

 

قیمت محصولات برند مالیزیا مناسبه؟

بله. محصولات مالیزیا از قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای برخوردارند.

اطلاعات بیشتر ...