لوتی | Lottie

فیلـتر

در حال نمایش 4 نتیجه

لوتی

Lottie حس و حال جوانی را در شما زنده می‌کند. لوتی به دلیل حضور درکانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی به سرعت روند رشد را طی کرده است. خانم‌هایی که از محصولات و لوازم جانبی لوتی استفاده می‌کنند حس و حال دختران جوان و بانشاط که علاقه ی زیاد به ظاهری زیبا و پاکیزه به همراه تفریح و سرگرمی را دارا می باشند. حس برتری در زیبایی و جذابیت و اعتماد به نفس با استفاده از محصولات لوتی برای خانم ها محقق می‌گردد.

 

محصولات لوتی | Lottie

 

بهترین محصولات برند لوتی؟

 

1. ست ابزار آرایش لتی ترکیبی از بهترین براش های برند لتی جهت ایجاد یک آرایش بی عیب و نقص و طبیعی می باشد. ست ابزار آرایش 5 تکه لتی حاوی براش کرم پودر، پنکک، کانسیلر، سایه و قلم طراحی ابرو می باشد که تمامی نیاز های آرایشی شما به براش ها را بر طرف نموده و با پخش یکنواخت و متوازن مواد آرایشی نمایی طبیعی به آرایش می دهد.

 

2. پالت هایلایتر 4 رنگ لوتي مدل شیمر 

ین پالت لتی برای کسانی است که می خواهند برای مدتی طولانی، برای اکثر موقعیت ها، سایه مناسب در دسترسشان باشد.

 

3. پالت سایه ۹ تایی لتی رنگ مدل د جولز

پالت سایه ۹ تایی لوتی مدل د جولز ، رنگ هایی متالیک، براق و مات و غلیظ از خصوصیات این پالت است. این پالت برای کسانی است که میخواهند برای مدتی طولانی، برای اکثر موقعیت ها، سایه مناسب در دسترسشان باشد.

 

4. پالت سایه ۹ تایی لوتی رنگ د رز گلد میکس

لتی محصولاتش را با الهام از ستاره‌ های هالیوود، شبکه‌های اجتماعی، بلاگرها و سبک‌های مد و متناسب با علایق علاقه ‌مندان دنیای مجازی طراحی و خلق شده است. پالت سایه ۹ تایی لوتی رنگ د رز گلد میکس، رنگ هایی متالیک، براق و مات و غلیظ از خصوصیات این پالت است.

 

لوتی | Lottie

 

برند لوتی چه محصولاتی دارد؟

این برند محصولات آرایشی و زیبایی از جمله پالت هایلایتر، پالت سایه، براش آرایشی، کش مو و… تولید می کند.

 

محصولات برند لوتی را از کجا تهیه کنم؟

برای بازدید از محصولات لوتی و خرید آن می توانید به سایت آریپو مراجعه فرمایید.

اطلاعات بیشتر ...