لیدی اسپید | Lady Speed

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

لیدی اسپید

Lady Speed یک برند آمریکایی فعال در حوزه تولید انواع محصولات بهداشتی است که محصولاتی نظیر مام صابونی، دئودورانت و ضدتعریق را برای استفاده آقایان و بانوان تولید می کند. این کمپانی تولید کننده محصولات بهداشتی در طی این سال ها توانسته است علی رغم تنوع نه چندان بالا در محصولات تولیدی اش، سهم بسیار بالایی از بازار خوشبو کننده های بدن را به خود اختصاص دهد.

 

محصولات لیدی اسپید | Lady Speed

 

بهترین محصولات برند لیدی اسپید؟

 

1. مام استیک زنانه لیدی اسپید مدل اینویزیبل درای پاودر فرش

مام استیک زنانه مدل اینویزیبل درای پاودر فرش حجم 40گرم لیدی اسپید، یک ضد تعریق بسیار خوب و با کیفیت، بدون ایجاد حساسیت است و فاقد الکل است. یکی از مزایای این محصول این است که دارای ماندگاری تا 24 ساعت بوده و بدن شما را از عرق کردن و بوی نامطبوع محفوظ نگه می‌دارد به طوری‌ که هیچگونه سفیدک و پس ماندی باقی نمی‌گذارد.

 

2. مام استیک صابونی لیدی اسپید

استیک ضد تعریق زنانه لیدی اسپید یکی از محصولاتی است که توانسته جای خود را در بازار باز کند. این محصول با در نظر گرفتن تمامی جوانب بهداشتی فرموله و تولید شده است به طوری که یکی از خواص این محصول جلوگیری از تکثیر باکتری بروی منافذ پوست است.استیک ضد تعریق زیربغل لیدی اسپید، با ایجاد حس خنکی و شادابی و تعدیل تعریق، احساس خوشایندی را به شما هدیه می‌دهد.

 

3. مام استیک لیدی اسپید مدل شاور فرش

مام صابونی لیدی اسپید استیک مدل شاور فرش یک استیک ضد تعریق بوده که دارای ترکیبات قوی ضد بو است. این محصول از برند آمریکایی لیدی اسپید استیک، ماندگاری بالایی داشته و تا 24 بوی بد بدن را از بین می برد. این مام صابونی ضد حساسیت بوده و رایحه ای خنک دارد. مام صابونی لیدی اسپید استیک مدل شاور فرش فاقد الکل بوده و تیرگی ناحیه زیر بغل را از بین می برد.

 

4. مام استیک زنانه مدل آلوئه پروتکشن لیدی اسپید

مام استیک صابونی لیدی اسپید مدل آلوئه ورا به کاهش تعریق در ناحیه زیر بغل و رفع بوی بد ناشی از آن کمک می کند. این محصول پس از استفاده به سرعت خشک می گردد و ردی بر جای نمی گذارد به همین دلیل برای لباس های تیره و مشکی نیز قابل استفاده است. این مام استیک صابونی پس از هر بار استفاده به مدت 48 ساعت ماندگاری دارد.

 

5. مام استیک زنانه مدل فرش فیوژن لیدی اسپید

استیک صابونی ضد تعریق لیدی اسپید با توجه به تمام خصوصیات بالا می توان یک انتخاب عالی برای بانوان باشد و نیز می توانند با تمام لباس های سفید و یا مشکی از آن استفاده کنند بدون آنکه نگران لک شدن لباسهای خود باشند. خاصیت ضد تعریق این محصول با توجه به فرمولاسیون منحصر به فرد و بدون الکل تا 48 ساعت ماندگاری دارد و در تمام این مدت رایحه خنک آن پوست شما را تازه نگه می دارد. علاوه بر این ها این محصول باعث عدم تیرگی زیر بغل نیز می گردد.

لیدی اسپید | Lady Speed

 

محصولات برند لیدی اسپید؟

این برند در حوزه تولید محصولات بهداشتی مانند مام‌های صابونی، دئودرانت و ضدتعریق فعالیت دارد.

 

ویژگی محصولات برند Lady Speed؟

بسته‌بندی جذاب

رایحه‌های متنوع

کارایی بالا

رایحه‌هایی خوش و مطبوع

 

ضد تعریق های لیدی اسپید برای همه مناسبند؟

تولیدات این برند با رایحه‌هایی خوش و مطبوع برای آقایان و بانوان عرضه شده‌اند و مناسب می باشند.

 

قیمت محصولات برند لیدی اسپید خوبه؟

بله. برند لیدی اسپید به خوبی توانسته است با ارائه محصولات باکیفیت خود در کنار برخورداری آن ها از قیمتی مناسب همواره مشتریان دائمی ای از چندین کشور برتر دنیا داشته باشد. قیمت محصولات این برند مناسب است.

 

اطلاعات بیشتر ...