جگوار | Jaguar

در حال نمایش 5 نتیجه

کالاهای موجود

جگوار

Jaguar یکی از برندهای شناخته شده دنیای عطر و ادکلن است. زاده‌ی جوهره‌ی زیبایی هنری جگوار و تاریخچه‌ی نمادین آن هستند. آن‌ها منبع دائمی شگفتی و الهام هستند و شخصیت قدرتمند را با پویایی افتخارآمیز در هم می‌آمیزند.

 

جگوار | Jaguar

 

بهترین محصولات برند جگوار؟

 

1. اسپری دئودورانت مردانه جگوار مدل کلاسیک بلک

اسپری دئودورانت مردانه جگوار مدل کلاسیک بلک محصولی ایده آل برای خوشبو کردن بدن آقایان است. این اسپری را بر روی بدن تمیز خود استفاده نمایید تا بتوانید بوی خوش را در طولانی مدت روی بدن خود حس کنید. استفاده از این اسپری به بدن شما حس خوش طراوت و تازگی می بخشد و با رایحه ای گرم و تند هیجان و انرژی به شما منتقل می کند. این محصول برای شب های سرد و پاییزی ایده آل بوده و بدن شما را در طول روز شاداب و خوشبو نگه می دارد.

 

2. اسپری دئودورانت مردانه جگوار مدل فورمن

اسپری «جگوار » یک اسپری مردانه‌ی خوش عطر برای آقایان است. این اسپری درحجم 150 میلی‌لیتر، یک دئودورانت با ماندگاری زیاد است. اسپری کلاسیک، عطر و بویی از چوب دارد و طبع بوی آن تند است. این ترکیب بسیار انرژِی بخش بوده و در طول روز فرد را پرانرژی و سرحال نگه‌می‌دارد. ترکیبات این محصول، فاقد سیلیکون و نمک‌های آلومنیوم است؛ از این‌ رو برای پوست ایجاد خارش و حساسیت نخواهد کرد. اسپری جگوار، محصولی قابل استفاده روی کل بدن است و می‌توان از آن برای خوشبو کرده بدن و روی لباس نیز استفاده کرد.

 

3. اسپری دئودورانت مردانه جگوار مدل کلاسیک

اسپری «جگوار کلاسیک» یک اسپری مردانه‌ی خوش عطر برای آقایان است. این اسپری در حجم 150 میلی‌لیتر، یک دئودورانت با ماندگاری زیاد است. اسپری کلاسیک، عطر و بویی از چوب دارد و طبع بوی آن خنک است. این ترکیب بسیار انرژِی بخش بوده و در طول روز فرد را پرانرژی و سرحال نگه‌می‌دارد.

 

4. اسپری بدن جگوار مدل کلاسیک آمبر

یکی از این اسپری‌ها محصولی از برند مشهور و معتبر «جگوار» است. اسپری موردبحث با نام «کلاسیک آمبر» شناخته می‌شود. این اسپری دقیقا بوی عطر معروف جگوار کلاسیک آمبر را با خودش به همراه می‌آورد. رایحه‌ی تند و گرم این اسپری در روزها و شب‌های سرد زمستانی و پاییزی، انرژی و هیجان بسیار زیادی را به شما منتقل می‌کند.

 

جگوار | Jaguar

 

برند جگوار ساخت کدام کشور است؟

برند عطر ادکلن جگوار اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن انگلیسی است.

 

اولین محصول عطر ادکلن برند جگوار چه بود؟

اولین محصول برند جگوار یک عطر مردانه بود که از رایحه پرتقال، گیاهان معطر، شکوفه پرتقال، نعنا هندی، گیاهان آبزی، چوب، عنبر و مشک بدست آمده بود.

 

دلیل محبوبیت عطرهای برند Jaguar؟

توجه به ساختار زیبایی شناسی

توجه به نمونه های کلاسیک در تولید عطرهای مردانه

توجه به تمامی سلیقه ها

اطلاعات بیشتر ...