جاکلین | Jaclin

در حال نمایش 4 نتیجه

کالاهای موجود

جاکلین

Jaclin صاحب برند آرایشی ژاکلین بسیار اهل مد، فشن، میکاپ و زیبایی است. او سال 2010 اولین فیلم یوتیوب خودش را منتشر کرد و وسواس خود را در صنعت میکاپ و زیبایی به میلیون ها نفر بازدید کننده نشان داد. شعار ژاکلین هیل این بود” چیزی فراتر از آرایش است”.

 

محصولات جاکلین | Jaclin

 

بهترین محصولات برند جاکلین؟

 

1. عطر موی ژاکلین مدل میس دیون

عطر موی ژاکلین مدل میس دیون دارای رایحه ای ملایم و شیرین است که شباهت بسیار زیادی به ادکلن مشهور میس دیور داشته و سرشار از جذابیت زنانه است.این عطر برگرفته شده از یک دختر مدرن و جذاب امروزیست که در تبلور احساسات و جاودانگی عشق او به هستی با این رایحه ی افسانه ای هیچ ابهامی نیست. عطر موی ژاکلین به خاطر وجود سیترال که روغن طبیعی مرکبات و لیموست و آلفا ایزو متیل یونون که یک ترکیب آلی و طبیعی از مخمرهاست موجب تقویت موهای شما خواهد شد.

 

2. عطر موی ژاکلین مدل لیبرا

عطر موی ژاکلین مدل لیبرا دارای رایحه ای ملایم و شیرین بوده که شباهت بسیار زیادی به ادکلن مشهور ایوسن لورن لیبره داشته و سرشار از جذابیت زنانه است. این عطر دل هر خانم و آقایی را تسخیر خواهد کرد و دارای خاصیت جذب فوق العاده ای می باشد.عطرموی ژاکلین به خاطر وجود سیترال که روغن طبیعی مرکبات و لیموست و آلفا ایزو متیل یونون که یک ترکیب آلی و طبیعی از مخمرهاست موجب تقویت موهای شما خواهد شد. قطعا خرید عطر موی ژاکلین مدل لیبرا با توجه به ماندگاری و پخش بوی فوق العاده و برند شناخته شده اش، خاطره ای به یاد ماندنی خواهد بود.

 

3. عطر موی ژاکلین مدل گلد گرل

عطر موی ژاکلین مدل گولد گرل دارای رایحه ای گرم و تلخ بوده که شباهت بسیار زیادی به ادکلن مشهور کارولینا هررا گودگرل مشکی داشته و سرشار از جذابیت زنانه است. این عطر جذاب بسیار مناسب برای خانم های شیک پوش و مدرن است. خانم هایی که علاقه زیادی برای متفاوت بودن در مجالس و مهمانی های شبانه دارند. عطرموی ژاکلین به خاطر وجود سیترال که روغن طبیعی مرکبات و لیموست و آلفا ایزو متیل یونون که یک ترکیب آلی و طبیعی از مخمرهاست موجب تقویت موهای شما خواهد شد.قطعا خرید عطر موی ژاکلین مدل گولد گرل با توجه به ماندگاری و پخش بوی فوق العاده و برند شناخته شده اش، خاطره ای به یاد ماندنی خواهد بود.

 

4. عطر موی ژاکلین مدل جادون

عطر موی ژاکلین مدل جادون دارای رایحه ای ملایم و شیرین بوده که شباهت بسیار زیادی به ادکلن مشهور دیور جادور داشته و سرشار از جذابیت زنانه است. این عطر برای روزهای سرد سال پیشنهاد می شود. این عطر هیجان و شادی و تمرکز و آرامش درونی را در روح شما و اطرافیانتان تزریق خواهد کرد. عطر موی ژاکلین به خاطر وجود سیترال که روغن طبیعی مرکبات و لیموست و آلفا ایزو متیل یونون که یک ترکیب آلی و طبیعی از مخمرهاست موجب تقویت موهای شما خواهد شد. قطعا خرید عطر موی ژاکلین مدل جادون با توجه به ماندگاری و پخش بوی فوق العاده و برند شناخته شده اش، خاطره ای به یاد ماندنی خواهد بود.

جاکلین | Jaclin

دلیل موفق شدن برند Jaclin؟

  • کیفیت مناسب
  • اصالت محصول
  • تنوع بالای محصولات
اطلاعات بیشتر ...