فلورمار | Flormar

فیلـتر

در حال نمایش 16 نتیجه

فلورمار

Flormar یکی از انواع برند معروف دنیا در زمینه تولید لوازم آرایشی بهداشتی است که در سال 1970 در کشور ایتالیا تاسیس گردید. سال به سال فعالیت شرکت فلورمار بیشتر شده و در 80 کشور دنیا حضور فعال داشته و به عرضه انواع محصولات آرایشی باکیفیت پرداخته است.

 

محصولات فلورمار | Flormar

 

بهترین محصولات برند فلورمار؟

 

1. پودر بیک بی رنگ فلورمار

پودر بیک یا پودر تثبیت کننده فلورمار، یکی از محصولات تخصصی آرایشی است که علاوه بر اینکه آرایش را ماندگار می سازد، باعث طبیعی جلوه کردن آرایش نیز می شود. این پودر ، برق غیر طبیعی حاصل استفاده از کرم پودرها یا لوازم آرایش دیگر را از بین می برد تا آرایش کاملا یکدست به نظر برسد. این محصول به سرعت بر روی پوست می نشنید و رطوبت آن را نیز حفظ می کند. این محصول برای تمامی افرادی که می خواهند آرایش یکدست و ماندگار داشته باشند، مناسب است.

 

2. بالم لب فلورمار

بالم لب فلورمار محصولی بی نظیر با خاصیت رطوبت رسانی بالا است که پوست حساس لب‌ها را تقویت کرده و سبب ترمیم پوست لب می‌شود. این محصول از برند فلورمار با عصاره میوه و گل ساعتی بوده که لب‌ها را نرم، مرطوب و آبرسانی می‌کند.

 

3. پودر بیک رنگی فلورمار

پودر بیک یا پودر تثبیت کننده فلورمار، یکی از محصولات تخصصی آرایشی است که علاوه بر اینکه آرایش را ماندگار می سازد، باعث طبیعی جلوه کردن آرایش نیز می شود. این پودر، برق غیر طبیعی حاصل استفاده از کرم پودرها یا لوازم آرایش دیگر را از بین می برد تا آرایش کاملا یکدست به نظر برسد. این محصول به سرعت بر روی پوست می نشنید و رطوبت آن را نیز حفظ می کند. این محصول برای تمامی افرادی که می خواهند آرایش یکدست و ماندگار داشته باشند، مناسب است.

 

4. رژ لب مایع فلورمار مدل لانگ ویرینگ

ساختار فوق العاده ظریف رژلب مایع لانگ ویرینگ احساس سبکی لذت بخشی در لب ها ایجاد کرده و به آنها جلوه ای برجسته و درخشان می بخشد. این برق لب بادوام باعث می شود لب ها جذاب و گیرا شود. لب ها را نرم کرده و ظاهری براق به آن ها می دهد. کره گیاه شیا و انبه رطوبت طبیعی آن ها را حفظ کرده و آن ها را انعطافپذیر می نماید. پلیمرهای براق بکار رفته در آن درخشندگی خاصی به لب ها می دهد.

 

5. مداد لب ضد آب فلورمار

مداد لب فلورمار،دارای بافتی نرم و رنگ های متنوع است که به راحتی می توانید خط لبی ماندگار بکشید که در طول روز زیبایی لب های شما را حفظ می کند. این مداد لب ضد آب بوده و دارای تنوع رنگی بی نظیری است. استفاده از مداد لب فلورمار سبب جلوگیری از پخش شدن رژلب روی لب های شما می شود.

 

فلورمار | Flormar

 

محصولات آرایشی Flormar؟

پاک کننده آرایش چشم

بالم بدن

دستمال مرطوب پاک کننده آرایش

ژل پاک کننده صورت

محصولات آرایش صورت

محصولات آرایش چشم

محصولات آرایش لب

عطرهای زنانه

دئودورانت زنانه

عطر مردانه

دئودورانت مردانه

 

در محصولات فلورمار از روغن های طبیعی استفاده شده است؟

بله. محصولات فلورمار حاوی روغن‌های طبیعی مانند روغن نارگیل، روغن بادام، روغن ‌زیتون و … هستند.

 

قیمت محصولات برند فلورمار؟

محصولات فلورمار به سبب کیفیت عالی و کارایی بالایی که دارد دارای قیمت نسبتا بالا می‌باشد.

اطلاعات بیشتر ...