دریم سنت | Dream Scent

در حال نمایش 8 نتیجه

کالاهای موجود

دریم سنت

Dream Scent برندی ایرانی است که در سال 2023 میلادی تاسیس شد و فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات عطری آغاز نمود. این برند با تولید رفرنس های عطری پرطرفدار توانست در مدت زمانی بسیار کوتاه، موفقیت های چشمگیری کسب نماید.

 

محصولات دریم سنت | Dream Scent

 

بهترین محصولات برند دریم سنت؟

 

1. ادوپرفیوم مردانه دریم سنت مدل تیل

ادوپرفیوم مردانه تیل دریم سنت عطری از برند ایرانی دریم سنت است که در سال 2023 میلادی تولید و روانه بازار عطر شد ، آفرینشی ناب با رایحه ای چوبی، آبی که همانند نامش بیانگر رنگی جذاب از دل اقیانوسی ژرف است. این عطر همچنین یادآور پرنده ای با پرهایی به رنگ سبز آبی است که به خوبی هنر والای طبیعت را نمایان می سازد. این عطر با درون مایه ای افسانه ای، برای مردی با اراده فولادی خلق شده است که با شخصیت پر ابهتش همگان را به شگفت وا می دارد.

 

2. ادوپرفیوم زنانه دریم سنت مدل لایم

ادو پرفیوم زنانه لایم دریم سنت آفرینشی باشکوه با رایحه ای گلی، چوبی، مشکی. عطری که همانند حس وصف ناپذیر لمس طره های طلایی خورشید، ارمغان آور رایحه ای درخشان است. عطری که رایحه دل فریب آن شما را با خود به باغی وسیع از لیموهای آبدار می برد و شما را در رویایی شیرین غوطه ور می سازد.

 

3. ادوپرفیوم زنانه دریم سنت مدل رابی

عطری منحصر به فرد با رایحه ای گلی، شرقی، چوبی که با رد بویی خاص و کاملا متمایز، همانند یک کیمیاگری شاعرانه رویایی شیرین را به تصویر می کشد. این عطر جذاب زنانه همانند یاقوتی سرخ و گران بها با ظاهر مسخ کننده خود، همگان را مسحور جذابیت خود می سازد و در عین حال با روایح ناب خود تداعی کننده رویایی اغوا کننده است. رنگ قرمز و پرحرارت این عطر که نمایانگر احساسات پرشور زنانه است، همه را مجذوب خود می نماید.

 

4. ادوپرفیوم مردانه دریم سنت مدل نچر

عطری باشکوه با رایحه ای باطراوت، آرامش بخش و چوبی. عطرى مملو از رایحه نشاط آور جنگل های پر رمز و راز و طبیعت سرسبز و زیبا. عطری که گویی از طبیعت و قلب تپنده آن خلق شده است. رایحه شگفت انگیز این عطر تداعی کننده مردی با شخصیتی ماجراجو است، مردی که با اراده استوار خود و روحی به عظمت درختان بلند بالا، شکوه و بزرگی خود را فریاد می زند.این مرد با شخصیت مثال زدنی خود، رها از تمامی محدودیت ها به زندگی خود معنا و مفهومی ارزشمند می بخشد.

 

5. ادوپرفیوم زنانه دریم سنت مدل هانی

عطری باشکوه با رایحه ای میوه ای، گلی. عطری با رایحه ای نشاط آور که نت های گرم، ظریف و فریبنده آن همگان مسحور خود می سازد و رایحه اسرار آمیز آن تداعی کننده شیرینی دلپذیر عسل است. عطری که به لطف روایح جادویی گلی خود، همانند یک گل رز زیبا، ارمغان آور جذابیتی مقاومت ناپذیر است. عطری زنانه که بمانند بمب رویایی، لذت های دوست داشتنی و در عین حال معمولی زندگی را به اطراف می پراکند و همچون چشیدن طعم فریبنده کارامل عسلی و یا خوردن یک شیرینی خامه ای شما را غرق در لذت می کند.

دریم سنت | Dream Scent

ویژگی اصلی ادکلن های برند Dream Scent؟

این برند با شیوه ای کاملا هنرمندانه و هوشمندانه، به رنگ ها روایحی اسرار آمیز می بخشد و از این طریق پیوند مشترکی میان رنگ ها و روایح ایجاد می کند و خاطره به یادماندنی را رقم می زند. دریم سنت عطرهای خلاقانه خود را که سرشار از روایح رویایی هستند، از دل زیباترین لحظه های رنگی زندگی شما می آفریند. دریم سنت بر این باور است که هر فرد در ذهن خود رویایی دارد و هر رویا نیز رایحه ای ناب دارد که باید به او هدیه شود. این برند تلاش دارد تا عطر رویایی هر فرد را به وی هدیه دهد تا هر عطر روایتگر داستانی رنگارنگ برای او باشد.

 

محصولات دریم سنت از کجا بخرم؟

برای مشاهده و خرید از محصولات برند دریم سنت به فروشگاه آریپو مراجعه فرمایید.

اطلاعات بیشتر ...