سلبون | Celebon

در حال نمایش 8 نتیجه

کالاهای موجود

سلبون

برند CELEBON از تولیدکنندگان اسانس، عطر و ادوکلن است که از سال 2009 فعالیت خود را در کشور فرانسه شروع کرد. هدف این شرکت تولید عطرهایی با ماندگاری و کیفیت بالا است. سلبون برای تحقق رسالت خود با برداشتن قدم‌های اصولی و محکم از ابتدا تولیدات خود را بر پایه دانش و تحقیقات گسترده در کشورهای پیشرو و صاحب علم و فناوری صنعت تولید عطر پایه‌گذاری نمود.

 

محصولات سلبون | Celebon

 

بهترین محصولات برند سلبون؟

 

1. ادو پرفیوم زنانه آموروس سلبون

شراره‌های طلائی آتش در شبی زرفام… زنی سیاهپوش در کنار شعله‌های آتش در شبانگاه اغواگر بیشه زار…  با هر چرخش او نسیم دلنواز شکوفه‌های پرتقال در پیچیدگی مبهمی با شیرینی توت‌هایی که به رنگ حریر سیاه پوشیده بر اندامش هستند و عطر یاس که گیسوی سیاهش را نوازش می‌کند، فضا را مدهوش کننده‌تر کرده است.

 

2. ادو پرفیوم زنانه رایز سلبون

رایز فریاد پر حرارت زنی قدرتمند است که سرمستانه سرزمین های روشن را درمی‌نوردد. این عطر برگی از سفرنامه پر رمز و راز رایحه‌ها را با شمیم طلوع خورشید به یادگار می‌گذارد. رایحه اولیه شامل سیب سبز، نت‌های دریایی، گل یاس، لیمو، ارکیده است. رایحه میانی آلو، سوسن، پرتقال، زنبق، بنفشه، گل صد تومانی بوده و رایحه ماندگار شامل مشک، چوب صندل، وانیل، تونکا، نعناع هندی می باشد.

 

3. ادو پرفیوم مردانه رافائل سلبون

این عطر داستان اولین مسافری که عشق یک زن ماراکوی را بیان می کند. مرد عاشقی که غرق در صداها و نوای عاشقانه و مملو از عشق می باشد. دارای رایحه خنک و مرکبات است. در رایحه ابتدایی، ترنج و گلابی و لیمو و پرتقال سرخ و گریپ فروت استشمام می شود. در رایحه میانی زنجبیل و فلفل صورتی و در رایحه انتهایی بوی وانیل و چوب عنبر و وتیور و دارچین و صدر به مشام می رسد.

 

4. ادو پرفیوم زنانه موگادور سلبون

این عطر بیانگر یک زن جذاب و غیر قابل دسترس می باشد و رایحه آن بیانگر حال و هوای گرم مراکش است؛ بیانگر نگاه گرم و جسور چشمان سیاه یک زن را بیان می کند. رایحه گرم و شیرین وانیل و تداعی کننده شیرینی عشق می باشد. این عطر شور و عشق یک زن قدرتمند و در عین حال ظریف را بیان می کند. رایحه گرم و شیرین به واسطه شکر قهوه ای و وانیل دارد.

 

5. ادو پرفیوم زنانه فورچون سلبون

این عطر بیانگر داستان های عاشقانه و دور از هیاهوهای زندگی مدرن امروزی است رنگ سبز ملایم و از رنگ  جواهر و اشاره به رنگ زمرد دارد و اشاره به رنگ دریای کاسپین می کند و بیانگر و تکرار خاطرات عمیق و سبز می باشد، ادوپرفیوم فورچون برگرفته شده از گل های سفید و یاس و همیشه بهار می باشد و میوه های مثل سیب و لیمو  و مرکبات و رایحه مشک و عنبر را دارا می باشد.

سلبون | Celebon

برند سلبون ساخت کدام کشور است؟

ساخت کشور فرانسه

 

دسته بندی محصولات برند سلبون

  1. عطر و ادکلن سلبون
  2. عطر جیبی زنانه سلبون
  3. عطر جیبی مردانه سلبون
  4. ادوپرفیوم مردانه سلبون
  5. ادوپرفیوم زنانه سلبون

 

قیمت محصولات سلبون خوبه؟

محصولات سلبون از رده قیمتی مناسبی برخوردار بوده و از همین جهت بود که بسیار پرطرفدار شدند.

اطلاعات بیشتر ...