بد لب | Bad Lab

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

بد لب

Bad Lab به مارکت لوازم آرایشی و بهداشتی ورود کرده تا سلامت پوست و مو شما را تضمین کند. این برند به دلیل دانش فنی و دارویی بالا و شناخت خوبی که از پوست دارد، قادر است که عصاره اصلی مواد طبیعی را استخراج و از آن‌ها در محصولات خود استفاده کند؛ این کار در آزمایشگاه‌های پیشرفته بدلب‌ انجام گرفته که در نتیجه، سلامت پوست و موی شما را تضمین می‌کند.

 

محصولات بد لب | Bad Lab

 

بهترین محصولات برند بد لب؟

 

1. اسکراب و جوان سازی صورت آقایان بدلب

اسکراب و جوان سازی صورت آقایان بدلب، حاوی عصاره طبیعی گیاه رزین و روغن کرچک هندی که التیام بخش التهابات پوستی و نرم کننده پوست های حساس می باشد، با توجه به ترکیب معجزه گر سنگ لاجورد که حاوی سدیم و کلسیم می باشد موجب تسهیل روند بهبود پوست می شود، این لایه بردار ملایم سلول های مرده پوست را از بین برده و آلودگی ها را از منافذ پوست خارج می کند و پوست را با طراوت می سازد، حاوی دانه های ریز صیقل دهنده برای لایه برداری سلول های خشک و مرده سطح پوست، موهای صورت را نرم می کند و مانع از زیر پوستی شدن موها می شود.

 

2. ژل کرم انرژی بخش صورت و شوینده آقایان بدلب

ژل کرم انرژی بخش صورت و شوینده آقایان بدلب، با زدودن آلودگی و چربی‌های اضافی پوست در حین این که منافذ را می‌بندد، با داشتن کمپلکس انرژی‌زا پوست را طراوت و تازگی می‌بخشد و بدون خشک کردن پوست آن را تمیز می‌کند، پوست را پر نشاط و احساسات شما را بیدار می‌کند.

 

3. پاک کننده فوق العاده قوی صورت آقایان بدلب

پاک کننده فوق العاده قوی صورت آقایان بدلب، حاوی خاک رس بتونیت و ذغال‌ سنگ تمیز، برای پاک‌سازی عمیق پوست و حذف ناخالصی ها از روی منافذ آن. دراگون بلاد باعث آبرسانی و بهبود پوست می گردد، ترکیب سه گانه قوی این پاک کننده صورت شما را تازه و پوست آن را جوانسازی می کند. کمی از ژل محصول را روی صورت و گردن خود ماساژ دهید و سپس سشتشو دهید. برای بهترین نتیجه به صورت ماسک استفاده کنید. بهتر است به همراه دو محصول اسکراب صورت و کنترل کننده جوش و آکنه استفاده شود.

 

4. ژل تثبیت ‌کننده حرفه‌ای مو آقایان بدلب

ژل تثبیت ‌کننده حرفه‌ای مو آقایان بدلب، این ژل موجب محافظت از مو در برابر آلاینده های مضر می شود و پوشش پلیمری موجود در ژل باعث اتصال موها به یکدیگر شده و در نهایت موهای فرد غیر قابل انعطلف شده و حالت می گیرد، مانع از حساسیت پوست سر شده و حالت مو را در طول روز حفظ می‌کند.

 

بد لب | Bad Lab

 

ساختار اصلی محصولات برند بدلب چیست؟

ساختار اصلی برند بدلب روغن کرچک هندی و عصاره گیاه رزین است.

 

هدف اصلی برند بد لب چیست؟

هدف محصولات بدلب مراقبت از پوست صورت، بدن و موی شما و همچنین حفظ چهره حرفه ای شما می باشد.

 

شامپو بدن حاوی سالیسیلات برند بد لب چه ویژگی دارد؟

این شامپو‌ها به دلیل سالیسیلات موجود در خود، از کوفتگی و درد بدن نیز جلوگیری کرده و مانع بروز خستگی می‌شوند.

 

اطلاعات بیشتر ...