آرنو پیر | Arno Pier

در حال نمایش 7 نتیجه

کالاهای موجود

آرنو پیر

Arno Pier اسطوره رنگ ها و رایحه های جذاب، برندی برای تمام فصول! عطری که می تواند سرمای زمستان را دل انگیز و گرمای تابستان را لذتبخش کند. آرنوپیر معجزه ای از رنگ هاست که در قالب رایحه هایی سحرآمیز و دلفریب با ظرافت تمام در شیشه های کریستال انباشته شده است.

 

آرنو پیر | ARNO PIER

 

بهترین محصولات برند آرنو پیر؟

 

1. ادکلن آرنو پیر رایحه ریتا

ریتا رایحه گرم و شیرینی دارد که در دسته بویایی شرقی گلی قرار می گیرد، بوی این عطر بسیار مسحور کننده است و ترکیبی از بوی شیشه گداخته شده و قند سوخته شده که رایحه بی نظیری را به مشام شما می رساند، مصرف این ادو پرفیوم زنانه با توجه به رایحه گرم و شیرینش انتخابی بسیار شایسته برای مجالس و مهمانی های رسمی می باشد و برای فصول سرد سال توصیه می شود.

 

2. ادکلن آرنو پیر رایحه بریجیت

ادکلن آرنو پیر رایحه پریجیت با نت های زعفران، گل یاس و ضمغ درخت صنوبر است و  رایحه گرم و شیرین دارد. این محصول مناسب فصول سرد سال بوده و ادو پرفیومی با ماندگاری بسیار زیاد است.

 

3. ادکلن آرنو پیر رایحه تورس

ابتدا نت های ابتدایی گل یاس، زعفران در شما احساس شادی و هیجان ایجاد می کند و سپس پس از مدتی رایحه نت میانی یعنی چوب عنبر بر مشام شما می رسد و در انتها نتهای پایه جای نت میانی را با رایحه صمغ درخت صنوبر و سرو می گیرد.

 

4. ادکلن آرنو پیر رایحه سلتیک

ادکلن آرنو پیر رایحه سلتیک بوی لطیف و جذاب آن به ادکلن‌های خنک اعتبار تازه‌ای بخشید و الگویی برای سبک دوست داشتنی خود شد. فروش بالا و خیره کننده این محصول در کشور عزیزمان و خیل عظیم ادکلن‌های مشابهی که از روی آن ساخته شده گواهی بر محبوبیت و اعتبار این ادکلن کم نظیر است. این ترکیب عالی در نت اولیه ی خود از نارنگی، پرتقال به همراه سیتروس و دانه پتی، در نت میانی اسطوخودوس و علف دریایی به همراه پنبه و جلبک دریایی و در نت پایانی خود عنبر و سدر به همراه مریم گلی و نعناع هندی، با تکمیل کننده چوب درختان معطر و مواد معدنی، ساختار این رایحه را در برگرفته است.

 

5. ادکلن آرنو پیر رایحه آتیک

ادکلن مردانه آرنو پیر رایحه آتیک این عطر احساس جوانی و بلند پروازی را در انسان زنده می کند. نحوه ی پخش شدن رایحه‌ی این ادکلن مانند فاش شدن خبر ازدواج دو عاشق است! و به محض استفاده با سرعتی باور نکردنی در اطراف شما زمین و زمان را به هم خواهد ریخت! شاید ساعت‌ها وقت لازم باشد که تمام شیرین‌کاری‌هایی را که این ادکلن با ترکیب فرا مدرن رایحه‌هایش پشت سر هم انجام می‌دهد تجربه کنید.

آرنو پیر | Arno Pier

برند آرنو پیر ساخت کدام کشور است؟

برند آرنو پیر یکی از برند های معتبر ایرانی در زمینه تولید عطر و ادکلن است.

 

قیمت ادکلن های برند آرنو پیر مناسبه؟

بله. این کمپانی انواع عطر و ادکلن زنانه و مردانه را با قیمت های مناسب ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر ...