آ اُ آ | AOA

در حال نمایش 4 نتیجه

کالاهای موجود

آ اُ آ
AOA برند آرایش آمریکایی است. استودیوی آ اُ آ در سال 2016 با هدف ایجاد آرایش با بالاترین کیفیت با قیمت پایین 1 دلار راه اندازی شد. این برند بر اساس ارائه اصل ابزارها و محصولات آرایش فراگیر با کیفیت بالا با قیمتی بی نظیر فعالیت می کند.
 

 
بهترین محصولات برند آ اُ آ ؟
 

1. فرمژه آ اُ آ 
این فرمژه یک فر کننده مژه کاملا مهندسی شده که با استفاده آسان و راحت مناسب تمام اشکال چشم است. دارای وزن سبک و رنگ نقره ای ساده و کلاسیک است. این وسیله می تواند هم مژه ها را ضخیم کند و هم آنها را پرتر نشان دهد. زاویه منحنی به گونه ای طراحی شده است که هر مژه را به طور موثر فر کند تا ظاهری عالی داشته باشد.
 

2. خط چشم مویی آ اُ آ
خط چشم شگفت انگیز آ اُ آ یک خط چشم مایع ضد آب و با ماندگاری بالا با نوک برس بسیار ظریف است. دقیق ترین خط را بدست آورید یا خط مژه خود را برای چشمان مشخص تر پر کنید. رنگ به عنوان یک سیاه مات تیره تنظیم می شود و به چشمان شما تعریفی بزرگ و پررنگ می دهد.
 

3. ریمل رنگی ویسپ آ اُ آ 
ریمل رنگی آ اُ آ یک ریمل زیبا است و همزمان با افزودن جلوه رنگی غریب ، مژه ها را حجیم و بلند می کند. از ریشه تا انتها از طریق مژه ها کار کنید و به شکل دلخواه خود بسازید! قهوه ای تیره مناسب برای آرایش طبیعی، باعث می شود مژه ها 100٪ طبیعی به نظر برسند. همچنین برای مژه های سبک مو بسیار مناسب است. آبی تیره که آبی سلطنتی عمیق که چشم ها را روشن می کند و رنگ زیبایی به آن می افزاید. سبز تیره که عجیبی و خیره کننده، برای هر رنگ چشم عالی است!

4. خط چشم ماژیکی آ اُ آ
این قلم خط چشم خوب به شما امکان می دهد شگفت انگیزترین خطوط نازک و یکنواخت را برای بهترین ظاهر ایجاد کنید!

برند آ اُ آ متعلق به چه کسی است؟

در سال 2016، مدیر ارشد خلاقیت، CCO، ژان بایک اشتیاق خود را برای زیبایی به سطح بعدی رساند و خط آرایش و ابزار خود را به نام آ اُ آ  استودیو راه اندازی کرد.

برند آ اُ آ کرولتی فری است؟
بله. محصولات این برند فاقد تست حیوانی و کرولتی فری هستند. رفتار اخلاقی با حیوانات به عنوان بخشی از تعهد این برند برای جلوگیری از ظلم به حیوانات است.

اطلاعات بیشتر ...